Yargı dizisinde Engin Tilmen karakterine hayat veren Onur Durmaz diziden ayrıldı mı? Engin öldü mü? Ceset kime ait?

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrolünde yer aldığı Yargı dizisinin son bölümünde görülen ceset kime ait?

Kanal D'nin bu sezon en çok konuşulan dizisi olan Yargı dün akşamki bölümüyle yine konuşulmayı başardı. Önce türbanlı doktor sahnesi ile ardından da sonda görülen cesedin kime ait olması sorusu ile dizi yeniden düşen reytinglerini ve etkileşimi arttırmayı başardı.

Yargı dizisi dün akşam düşen reytinglerini geri toplamayı ve sosyal medyada TT olmayı yine başardı. Dün akşam dizi adeta etkileşime oynadı! Önce türbanlı doktor, Şehir Hastesi reklamı, ardından da ceset kime ait sorusu gecenin en çok  konuşulan konularından biri oldu..

Bu sezonun en iyi işlerindne biri olarak gösterilen Yargı dizisin son günlerde hem eleştirilmiş hem de reyitngleri düşmüştü. Ancak dizi dün akşam ekrana gelen bölüm ile yine adından söz ettirmeyi başardı ve düşen reytinglerini geri topladı! 

Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı! Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı!

Yargı dizisinin dün akşam ki bölümde son sahnede görülen ceset kime ait sorusu gündem oldu. Dizide son sahnedeki ceset Engin'E mi ait yoksa Ceylin'in babasına mı?

Yargı dizisinde Enign Tilmen öldü mü? Yargı Engin öldü mü?

Dün akşam son sahnedeki cesedin ters köşe yapmak ve seyirciyi heyecanını yeniden kazandırmak için Engin'e ait olduğu düşünülen yorumlar yapıldı. Demet Akalın'da dizinin sayfasına Öldün Mü diye yazınca Engin karkaterine hayat veren Onur Durmaz bu yoruma "Öleyim mi?" diye karşılık verdi. BU diyalog acaba Engin gerçekten öldü mü diye meraklandırdı.