Kanal D'de Ay Yapım imzası ile yayınlanan Yargı dizisi her hafta izleyenleri ekran başına kilitliyor. Yargı dizisinin yeni bölümünde 6.00 detayı dikkat çekiyor. Peki Yargı saat 6'da ne olacak?

Kanal D'de her hafta pazar Akşamları yayınlanan Ay Yapım imzalı Yargı dizisi başladığı günden bu yana izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Her bölümünde ayrı bir adrenalin ile izleyici karşısına çıkan dizide bu hafta özellikle saat 6 detayı merakla bekleniyor. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı dizinin yeni bölümünde Engin'in Ne yapacağım yakından takip ediliyor. Peki saat 6'da ne olacak? yargı Engin kimleri ifşa edecek?

Pazar Akşamları izleyicileri ekran başına kilitlemeyi devam eden Yargı dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Sema Ergenekon'un senaryosunu yazdığı başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in paylaştığı dizide her hafta bombalar peş peşe patlıyor. Özellikle katil kim sorusu yanıt bulduktan sonra dizinin temposunun düşmesini bekleyen izleyiciler peş peşe patlayan bombalarla adeta ekran başına kilitlendi. Peki bu hafta Yargı’da neler olacak? Yargı 12. bölümde yaşanacaklar haberimizin devamında…

Ve Yasak Elma Yeni Kardosu Açıklandı! Kimler Gitti Kimler Geldi? Yeni Hikaye Açıklandı! İntikam Ne Zaman Başlıyor Ve Yasak Elma Yeni Kardosu Açıklandı! Kimler Gitti Kimler Geldi? Yeni Hikaye Açıklandı! İntikam Ne Zaman Başlıyor

Yargı 5 Aralık Pazar neler olacak?

Yargı 5 Aralık 2021 Pazar akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek. Geçtiğimiz haftalarda aranan katil kim sorusunun yanıtı cevaplanmış ve Engin'in katil olduğu ortaya çıkmıştı. Katilin Engin çıkması izleyicileri çok şaşırtırken şimdi de saat 6'da ne olacak sorusunun yanıtı araştırılıyor. Yargı dizisinin sosyal medya hesaplarından da “saat 6'ya Hazır mıyız” paylaşımı yapıldı.

yargi-saat-6da-ne-olacak-herkes-bu-saate-kilitlendi-engin-kimleri-ifsa-edecek-2

Geçtiğimiz haftalarda Engin kendisini cezaevine yaptıranlara notlar göndermiş ve birtakım talimatlar vermişti. Ceylin, Çınar, Ilgaz, Metin komiser, Eren komiser, Engin'in anne ve babası da bu notlardan nasibini aldı. Pars savcıda not alan isimler arasında yer aldı. Engin yazdığı notlarla bu isimlere birtakım görevler verdi ve bunları yapmamaları durumunda kendisinin ifşa edeceğini söyledi.

Ceylin tüm gerçekleri öğreniyor

Ceylin ve Ilgaz Aşkı da bu gerçeklerin gölgesinde yavaş yavaş filizlenmeye başlamıştı. Ancak Engin'in gönderdiği not sonrasında köşeye sıkışan  Ilgaz babasından her şeyi itiraf etmesini istedi. Bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde Ceylin babasının cezaevine girmesinin arkasındaki gerçekleri öğreniyor ve çılgına dönüyor. Yargı yeni bölümü ile 5 Aralık 2021 pazar akşamı 20.45’de izleyici karşısına çıkacak.