Kanal D'de yayınlanan şarkılar bizi söyler isimli programın bu haftaki konuklarından biri yargının Eren komiseri Uğur Aslan oldu.

Kanal D'de Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin birlikte sundukları şarkılar bizi söyler isimli program yeni bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Şarkılar dizi söylerim bu haftaki konukları ise Fettah Can, İntizar, Taksim Trio ve Yargı dizisinin Eren komiseri Uğur Aslan oldu. Uğur Aslan, hem oyunculuk performansı hem de şarkıcılıktaki başarısı ile herkesi kendine hayran bıraktı.

Türkü performansı herkesi etkiledi

MTV Müzik Ödülleri'nde Bu Yıl "Kriz" Çıktı! Maneskin’in Damga Vurduğu Gecede Neler Oldu? Kazananlar Tam Liste... MTV Müzik Ödülleri'nde Bu Yıl "Kriz" Çıktı! Maneskin’in Damga Vurduğu Gecede Neler Oldu? Kazananlar Tam Liste...

Özellikle yargı dizisindeki başarılı performansı ile her geçen gün hayran kitlesini genişleten Uğur Arslan şarkılar bizi söyler programında da şarkılara olan yeteneğini konuşturdu. Arabesk şarkılardaki başarısı çok konuşulan Aslan, aynı zamanda İntizar ile birlikte “Uyan Sunam Uyan” düeti ile de izleyicileri adeta mest etti. Uğur Aslan, kaynatın çayı isimli türküyü Dede eğlenceli sözlerle stüdyoda bulunanları güldürdü. Bir kez de Hakan Altun'dan gelen isteği kırmayan aslan bir daha ısrarlarına dayanamayarak türküyü bir daha seslendirdi.

yarginin-eren-komiseri-ugur-arslan-sesiyle-de-kendine-hayran-birakti-2

Eğlenceli anlar yaşandı

Uğur Arslan'ın türkü performansı sırasında “Hastayım ben bekarlıktan ölirem" Sözlerini Hakan Altun üzerine alınınca da olanlar oldu. Programda bulunan bütün konuklar Uğur Arslan'ın bu performansı karşısında gülme krizine girdi. Ayrıca oyuncunun başarılı arabesk performansı da ünlü şarkıcıları mest etti.