Binnur Kaya'nın yeni dizisi Güzel Günler'in Pazar günleri yayınlanacağı açıklandı

Binnur Kaya'nın yeni dizisi Güzel Günler ne zaman başlayacak yanıtı nihayetinde veridli. Geçtiğimiz günlerde Güzel Günler dizisi tanıtımı adeta içimiz ısıtmıştı. Sıcacık bir romantik komedi dizisi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Güzel Günler dizisinin Pazar günleri yayınlanmasına karar verildi.

Zorlu reyting akşamlarından biri olan Paza rgünleri Teşkilat Tozluyaka ve Yargı dizileri ile kafa kafaya yarışacak olan Binnur Kaya'nın yeni dizisi Güzel Günler 6 Kasım'da stratını verecek.

Van'da çekimleri başlayan ve beşik kertiğini bulmak için İstanbul'a taşınan çekimlerinde 1. bölümü sonrasında İstanbul'da devam edecek olan Güzel Günler dizisi TMC Medya tarafından Show TV için çekilecek. 

Show TV'nin en samimi dizisi kıvamında saf bir aile hayatının anlatılacağı Güzel Günler dizisi reytinglerde beklentinin yüksek olduğu diziler arasındaki yerini alırken, Erol Avcı'nın yapımcılığını üstlendiği dizi, Selin Tunç kalemi ile bizlerle birlikte olmaya hazırlanıyor. 

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi? Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi?

Güzel Günler oyuncu kadrosu

Selma ile Mihran'ın bebeklerinde hayatlarının bağlanması ve Mihran'ın ailesi birlikte evleneceği adamın yanına taşınmasının konu edinildiği Güzel Günler dizisi romantik komedi tarzında yayınlanacak olup, yönetmen koltuğunda Osman Taşçı oturmaktadır. 

Leyla Tanlar'ın Selma, Burak Dakak'ın Mihran karakteri ile karşımıza çıktığı Güzel Günler dizisinde Binnur Kaya ise anne karakterini oynayacak. 

Güze Günler oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Ecem Erkek, Zeynep Çamcı, Leyla Tanlar, Duygu Köse, Seray Gözler, Yıldıray Şahinler, Olgun Toker, Orkuncan İzan gibi isimler bulunuyor.