Kamu bankaları emeklilere özel yeni bir ödeme planına hazırlanıyor. Böylece emeklilerin nakit ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde karşılanması hedefleniyor. Ayrıntılar için haberimizin devamını okuyun!

Yarın hesapta! Cumhurbaşkanı yapılacak ödemeleri tek tek açıkladı! T.C. Kimlik üzerinden 2.100 TL ödeme yapılıyor. Emekli vatandaşlara 2100 TL üzerinden ödeme yapılıyor. Ödemeler kimlik numaranız kullanılarak kendi hesabınıza yatırılmaktadır. Emekli kişiler 2.100 TL ödemeyi Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası üzerinden maaş alıyorlarsa alabileceklerdir. Çalışma hayatını sonlandırıp emekliliği hak eden kişilerin daha rahat şekilde nakit ihtiyacını karşılayabilmek adına bu kampanya başlatılmıştır. En erken şekilde başvurularını yapan vatandaşlar 2100 TL'ye kadar ödemelerini en hızlı şekilde alabileceklerdir. Nakit ihtiyacınız olduğunuzda Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Kampanyaya katılabilir olmak için 70 yaşına kadar emekli aylığınızı Halkbank, Vakıfbank veya Ziraat Bankası üzerinden almanız gerekmektedir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Acil nakit paraya ihtiyacı olan emekli vatandaşlar 5 dakika içerisinde kredi için onay alıp almadıklarını öğrenebilirler. Başvurumuzu banka şubelerine gitmeden internet siteleri vasıtası ile de yapabilmek gayet kolaydır. İnternet sitesi kullanmak istemeyenler en yakın banka şubesine gidebilirler. Taleplerini belirtilerinde 2100 TL nakit kredi kampanyasına katılabilirler. Kampanyaya katılmanız için onay verildiğinde belirtilen miktar anında hesabınıza yansıtılır ve anında nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 Kampanyanın Avantajları

Emekli vatandaşlar ödeme kolaylığı istiyorlarsa 36ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturulabilir. Ödemelerinizi erteleyebilmeniz mümkündür. İlk taksit temizle 90 güne kadar erteleme imkânına sahip olacaksınız.

Gözden kaçırmayın

Maymun Çiçeği Virüsü Nedir? Belirtileri Neler? Teklikeleri Neler? Dünyada İlk Nerede Görüldü? Türkiye'de... Maymun Çiçeği Virüsü Nedir? Belirtileri Neler? Teklikeleri Neler? Dünyada İlk Nerede Görüldü? Türkiye'de...

Halk Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası’nın kendi müşterilerine tanımış oldukları bu avantaja hafta sonu başvurmanız da mümkündür. Müşterisi olduğunuz bankanın müşteri hizmetlerini arayarak başvuru yapabilirsiniz. Temsilci size kampanyanın detayları ile alakalı ayrıntıları anlatarak bilgilenmenize yardımcı olacaktır.

İlgili bankaların kendi müşterisi iseniz banka tarafından size başka kredi seçenekleri de sunulur. Maaşınıza bağlı daha yüksek miktar para ve daha uzun vadelerle oluşturulmuş kredi hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. İlgili bankaların kendi müşterisi olmanız durumunda daha uygun seçenekli faiz oranları ile kredi çekmeniz de mümkün. Diğer kredi seçenekleri hakkında da detaylı bilgi için temsilciler ile görüşme yapabilirsiniz.