Son dakika: Yarın Sabah Bankamatik Kartınıza Ödeme Olacak! Son Dakika Bankadan Açıklama: 30.000 TL'ye Kadar Alınacak...

TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var

Bankamatik kartı hesabınız üzerinden 30000 TL ödeme almak isteyen vatandaşlar, yarın sabah itibariyle başvurularını gerçekleştirerek, aşağıdaki bankaların yapmış oldukları kampanyalara katılarak, kimlik numaraları üzerinden ödeme alabiliyor. Acil para ihtiyacınızın olması durumunda, bankamatik kartı hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz ile birlikte sizlere verilecek olan 30000 TL kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte hızlı bir şekilde hesabınıza yatırılmaktadır. 30000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi ödemeleri verilmektedir. 

QNB FİNANSBANK

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, TC kimlik numarası üzerinden başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda, Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler sizlere verilecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak, hemen aynı gün içinde, kullanmanıza olanak sağlanacaktır. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların mobil uygulamalar üzerinden de 7 24 kredi kullanabileceğini söyleyebiliriz. 

DENİZBANK

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda başvuru gerçekleştirecek olan kişilere cep telefonları üzerinden SMS atarak hemen ne kadar kredi onayı verildiği gösterilecek. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim TC kimlik, doğum tarihinizi yazarak, 32 80 numarasına mesaj atarsanız, cebimde kredi kampanyasına katılmış olacaksınız. Cebimde kredi kampanyasına katılarak, onay alan vatandaşlar, Denizbank'ın mobil uygulaması üzerinden de işlemlerini gerçekleştirebilir ve bu bankanın yapmış olduğu kampanyayı hızlı bir şekilde katılabilmektedir.