Yarın son gün! Faizsiz, ödeme ertelemeli 5 bin TL için başvurular bitiyor, herkes akın akın başvuruya gidiyor!

Yarın son gün! Faizsiz, ödeme ertelemeli 5 bin TL için başvurular doluyor, herkes akın akın başvuruya gidiyor! Ziraat Bankası'nın yeni kampanyası haberimizde…

Ekonomi 09.08.2021 - 08:46 09.08.2021 - 08:46 Volkan Arık

Yarın son gün! Faizsiz, ödeme ertelemeli 5 bin TL için başvurular doluyor, herkes akın akın başvuruya gidiyor! Faiz ödemesi yapmadan taksitlendirme kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar için sona gelindi. 10 ağustos'da taksitlendirme işlemleri sona ererken Ziraat Bankası da harekete geçti. Ziraat Bankası taksitlendirme kampanyası sayesinde 5000 TL limitli borçlarınızı faizsiz taksitle ödeyebilirsiniz. İşte detaylar...

Ziraat Bankası son dakika açıklaması yaparak 10 ağustos'da sona erecek olan kampanyasının yeniden hatırlattı. Faizsiz sonradan taksitlendirme kampanyasını 10 ağustos tarihinde başlatan Ziraat Bankası limit olarak 5000 lira belirlemişti. Ziraat Bankası'nın kredi kartlarını kullanarak 250 TL ile 5 bin TL arasında alışveriş yapan vatandaşlar 4 ay vadeli faizsiz olarak borçlarını geri ödeyebiliyor. Kampanya 10 ağustos sona ererken yapılan taksitlere faiz uygulanmıyor.

yarin-son-gun-faizsiz-odeme-ertelemeli-5-bin-tl-icin-basvurular-doluyor-herkes-akin-akin-basvuru-1

5000 TL LİMİTLE SINIRLANDIRILDI

Ziraat bankasının banka kartı ve kredi kartı gibi ürünleri ile yasal olarak taksitlendirmeye izin verilen sektörlerde Yapılan alışverişler sonradan taksit yaptırılabiliyor. Yani daha önce yaptığı alışverişler ile ilgili olarak gecikmiş borcu bulunan vatandaşlar sonradan Ziraat Bankası'nın bu kampanyasından faydalanarak borçlarını taksitli olarak faizsiz ödeyebiliyor. Faizsiz taksit seçeneği 1 Temmuz 2021 tarihinde başlamıştı.

yarin-son-gun-faizsiz-odeme-ertelemeli-5-bin-tl-icin-basvurular-doluyor-herkes-akin-akin-basvuru-2

BAŞVURULAR YARIN SONA ERİYOR

Ziraat Bankası sonradan taksitlendirme kampanyası başvuruları 10 ağustos tarihinde sona eriyor. Taksitlendirme talebini dijital kanallardan yapabilirken aynı zamanda diğer bankaların üye işyerlerinde yapılan işlemlerin Ziraat Bankası'na aktarılması durumunda gecikme olması halinde dönem içi işlemlere girmemiş taksitlendirme talepleri geri çevriliyor. Vatandaşlar Ziraat Bankası sonradan taksitlendirme kampanyasında taleplerinin durumunu mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden takip edebiliyor.

yarin-son-gun-faizsiz-odeme-ertelemeli-5-bin-tl-icin-basvurular-doluyor-herkes-akin-akin-basvuru-3

ZİRAAT BANKASI SONRADAN TAKSİTLENDİRME NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası sonradan taksitlendirme işlemleri bankanın dijital kanalları üzerinden ya da şubelere giderek yapılabiliyor. Tek çekim için geçerli olan bu kampanyada daha önce taksitlendirilmiş bir işlem için daha sonradan taksitlendirme talebi alınmıyor. İşlemin yapıldığı gün için geçerli olan taksitlendirme kampanyasında aynı zamanda kredi kartı hesap kesim tarihine kadar değişiklik yapmak mümkün değil. Faizsiz sonradan taksitlendirme başvuruları 1 Temmuz 2021 tarihinde başlamıştı. Ziraat Bankası'nın bir buçuk ay geçerli olmak üzere uyguladığı bu kampanya 10 ağustos tarihinde sona eriyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@