Yarından itibaren en az 10.000 TL ödeme alınacak, Hemen başvuru imkanı başladı

Yarından itibaren en az 10.000 TL ödeme alınacak, Hemen başvuru imkanı başladı. 10.000 TL'ye kadar hemen onay almak isteyenler için banka duyuru yaptı. İşte detaylar... Sadece kimlik yeterli...

Ekonomi 01.11.2021 - 23:14 01.11.2021 - 23:14 Vural Pars

Yarından itibaren en az 10.000 TL ödeme alınacak, Hemen başvuru imkanı başladı. 10.000 TL'ye kadar hemen onay almak isteyenler için banka duyuru yaptı. İşte detaylar... Sadece kimlik yeterli. QNB Finansbank yaptığı duyuru ile birlikte, hemen kredi başvurusu yapacak olan kişilere, anında onay vereceğini duyurdu. Şartlar uygun olursa hemen 10.000 TL ve üzerinde kredi alabileceksiniz. Banka 100.000 TL'ye kadar müşterilerine kredi imkanı sunarken, 36 ay vadeli ve 24 ay vadeli kredi seçenekleri gündeme geldi. 

İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak kişiler için yeni bir haber var. Onaylı krediyi QNB Finansbank üzerinden hemen kullanabileceksiniz. 10.000 TL'ye kadar olan krediler QNB Finansbank üzerinden sunulacak ve bu kredilerde anında sonuç alacaksınız. 36 ay vade ve 3 ay vadeli olarak verilecek bu kredilerde banka size anında sonuç verecektir. 10.000 TL QNB Finansbank kredisine başvurmak istiyorsanız, başvuru sahiplerinin SMS göndererek kredilerini hemen kullanmaları gerekmektedir. SMS göndererek bu bankadan 100.000 TL'ye kadar kredi onayı alabileceksiniz.

QNB Finansbank SMS kredisi başvurusu nasıl yapılır?

QNB Finansbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak isterseniz hemen onaylı kredi kullanabileceksiniz. 5030 numarasına TC Kimlik numaranızı yazarak 10.000 TL ve üzeri kredi onayı alıp almadığınızı anında öğrenebilirsiniz. QNB Finansbank aracılığı ile 10.000 TL'ye kadar kredi çekmek istiyorsanız SMS kredi kampanyasına katılabilir, onaylı kredinizi hemen hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Başvuru Koşulları Nelerdir?

SMS ile kredi başvurusu yapacak kişiler de kredi başvuru koşullarını merak ediyor. İhtiyaç kredisi almak istiyorsanız SMS ile kredi başvurusu yapacak kişilerin kredi notunun 1200 ve üzeri olması gerekmektedir. QNB Finansbank, kredi notu yüksek olan kişilere düşük faiz oranlarıyla kredi vermektedir. QNB Finansbank ayrıca kredi başvurusu yapacak kişilere bankanın geçmiş performansına bakarak kredi onayı verecek. Bu şekilde başvuru yaparak anında 10.000 TL'ye kadar kredi kullanabileceksiniz.

yarindan-itibaren-en-az-10000-tl-odeme-alinacak-hemen-basvuru-imkani-basladi1

Çevrimiçi Kredi Verilecek

Banka ayrıca internet üzerinden ihtiyaç kredisi de vermektedir. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, internet üzerinden kredi almak istedikleri takdirde bu banka üzerinden kredi başvurusunda bulunabilecek ve ortaya çıkan kredileri anında hesaplarına ekleyebileceklerdir. Online kredi kampanyasına katılmak isteyenler belirli koşullara göre şubesiz kredi almak istiyorlarsa bankaya gitmeden internet bankacılığı şifresi ile kredi kullanabilirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@