Denizbank yapmış olduğu yeni nakit kredi kampanyası ile birlikte vatandaşlara destek verirken ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm bireysel müşteriler için 70.000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi yapacağını duyurdu. Denizbank yarın sabah itibarıyla düşük faizli ihtiyaç kredisine katılacak olan bireysel müşterilerin kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılmaları halinde bireysel tüketici kredisine hızlı bir şekilde kendi hesaplarına yatırmaktadır. 

DENİZBANK ÜZERİNDEN BİREYSEL TÜKETİCİ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

DenizBank bireysel tüketici kredisi kampanyasına katılmak için başvurularını gerçekleştirecek olan bireysel müşterilerin uygun faizlerle alacakları bu kredilerden yararlanabilmeleri için banka müşterisi olması halinde Denizbank mobil uygulamasına giriş yaparak buradan Kredi başvurusuna gerçekleştirebiliyor.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Denizbank üzerinden kredi almak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız aynı zamanda bankalar sms ile ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. DenizBank SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için cep telefonunuzu mesaj kısmından kredim yazının boşluk bırakın t.c kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra bu mesajı 32 80 numarasına gönderin. 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı aldığınızı görebilirsiniz...