Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma 100. bölüm kutlaması! Peki Yasak Elma 100. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 1 Mart Pazartesi Yasak Elma 100. bölüm fragmanı izle! Yasak Elma 1 Mart 2021 Pazartesi 100. bölüm fragmanı Fox tv izle! Yasak Elma 22 Şubat 2021 Pazartesi 99. bölüm Fox Tv izle!

Yasak Elma’nın son bölümünü izleyen takipçiler gelecek bölüme dair fragmanın yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Bu bakımdan Yasak Elma 100. bölüm fragmanı yayınlandı mı, Yasak Elma yeni bölümünde neler olacak gibi sorular internette sıklıkla araştırılıyor. Her hafta yeni bir sürprizi içinde barındıran dizinin yeni bölümü Pazartesi saat 20’de ekranlara gelecek.

Yasak Elma 100. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Yasak Elma 100. bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma dizisinin yeni fragmanını izlemek için dizinin Youtube kanalını ziyaret etmeniz yeterlidir. Fragmanı izleyerek bu hafta dizide neler olacağına dair tüyolar alabilirsiniz. Ayrıca Fox web sitesi üzerinden de dizinin fragmanı yayınlanmaktadır. Dizinin son bölüm fragmanı ve diziye dair diğer içeriklere erişim sağlamak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Yasak Elma 99.bölüm konusu ise; Hasan Ali Şahika ile evlenmiş olmasının şaşkınlığını üzerinden atmaya çalışarak bu evliliğin bitmesi için çalışmaya başlar. Ancak Şahika yine sözünü tutmayacaktır. Cansu, Yıldız ve Çağatay’ın arasını bozabilmek için çaba gösterirken, bu sırada çıkıp gelen bir ziyaretçi olayların gidişatını tam tersi etkilemeye başlayacaktır. Bu hafta da ilgi çekici bir olay örgüsüne sahip olan dizide nelerin olacağı merakla bekleniyor. Yasak Elma’nın yeni bölümünü izlemek isteyenlerin bu akşam saat 20’de Fox TV ekranlarının başında yer alması gerekiyor.


Yasak Elma Dizisi


Yasak elma dizisinde karakterleri zıt iki kardeşin ilginç hayat hikayeleri konu alınıyor. Zeynep ve Yıldız’ın hikayesinin izlenebileceği dizi yüksek temposu ve ilgi çekici senaryosuyla iyi bir seyir zevki sunuyor.

Yasak elma dizisi karakterleri arasında olan Halit ülkenin en zengin iş adamlarından biridir. Disiplinli, çalışkan ve saygın bir iş adamıdır. Ancak tek sorunu ise çok çapkın olmasıdır. Güzellere çok meraklıdır. Yanında her daim güzel kadın görmek ister. Diğer karakter olan Zehra ise Halit’in kızıdır. Halit’in çocukları arasında en büyüğüdür. Yıldız ise lüks ve zengin bir yaşamı düşler, ona göre mutluluğun tanımı bunlardan geçmektedir. Ve bu yolda çok sayıda yanlışı hiç düşünmeden yapmaya başlayacaktır.