Yasak Elma 108. bölüm izle! Yasak Elma 26 Nisan 2021 son bölüm izle! Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Yasak Elma 108. bölüm tamamı izle! Yasak Elma 26 Nisan 2021 son bölüm tek parça izle! Yasak Elma 108. bölüm tamamı izle!

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Yasak Elma 108. bölüm izle! Yasak Elma 26 Nisan 2021 son bölüm izle! Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Yasak Elma 108. bölüm tamamı izle! Yasak Elma 26 Nisan 2021 son bölüm tek parça izle! Yasak Elma 108. bölüm tamamı izle!

Yasak Elma 108. bölüm izle 

FOX TV sevilen dizisi YAsak Elma 108. bölüm izle. Yasak Elma 108. bölüm tek parça izle. FOX TV sevilen dizisi Yasak Elma şok bir ölüm gerçekleşti. Yasak Elma dizisinden kim ayrıldı sorusu cevap buldu! İşte Yasak Elma 26 Nisan 2021 son bölüm ve veda eden isim!

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma 108. yeni bölümüyle bu akşam seyircisiyle buluştu. Yasak Elma 108. bölümde Cansu'nun Ali'nin partisini silahla basması herkesi büyük şaşkınlığa uğrattı. Aklını kaybetmiş gibi sağa sola ateş saçan Cansu, bir kişiyi bu esnada öldürür. Cansunun kimi vurduğu ise merak konusu olur. Seyirciler heyecanla her hafta yayınlanacak yeni bölümü bekliyor. Peki Cansu kimi vurdu? Fox TV Yasak Elma 108. bölüm izle, Yasak Elma 26 Nisan Pazartesi Son bölüm izle seçeneğiyle birlikte tüm detaylar haberimizde sizlerle...

Yasak Elma dizisiin 108. son bölümü, enteresan olaylarla seyircilerin karşısına geçti. Yasak Elma 108. bölümde; Şahika, Kaya'ya Ender'in kendine yanaşmasını avantaja çevirmesini söylemiştir. Yıldız ise Çağatay'ı elinde tutabilmek adına yüz yılın yalanını dile getirir ve "Ben Hamileyim" yalanını söyler. Yasak Elma'da Cansu karakterini canlandıran oyuncu Nilperi Şahinkaya bu bölümde diziden ayrılıyor. Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar ve Gülenay'ın paylaştığı Yasak Elma dizisi bu akşam yeni bölümüyle seyircisiyle buluştu.

Yasak Elma 108. İzle

Her pazartesi Fox TV ekranlarında saat 20.00'de yeni bölümleriyle ekranlara gelen Yasak Elma dizisi 26 Nisan Pazartesi akşamı da 108. bölümüyle seyircileri ekranları başına kilitlemeyi başardı. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde yine ihtiras ve kıskançlıklar ön plandaydı.

Yıldız, Çağatay'ı kaybedeceğini anlayarak son bir oyun daha oynamaya karar verir ve bu defa şansı onunla birlikte olur. Ender, Kaya ile arasını düzeltmek için uğraşırken, bir taraftan da ondan şüphe duyar.

Bütün kapılar tek tek Cansu'nun yüzüne kapandığında Cansu çareyi büyük intikam planı yapmakta bulmuştur ve Ali'nin davetini basmaya karar verir. Elinde silah ile daveti basan Cansu rastgele ateş saçmaya başlar ve birisini bu esnada öldürür. Bir kişiyi öldüren ve bir kişiye de yara veren Cansu'nun akıbeti ise merak konusu oldu. 

Nilperi Şahinkaya Şoku

Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar ve Gülenay'ın rol aldığı Yasak Elma yeni bölümde Cansu karakteri diziden ayrılıyor. Cansu karakterine hayat veren Nilperi Şahinkaya, Yasak Elma 108. bölümünde diziden ayrılma kararı aldı. Nilperi Şahinkaya'nın üstlendiği Cansu rolünün yerine bir başka kadın karakterin diziye katılıp katılmayacağı ise henüz belli değil.

Yasak Elma 109. Bölüm Fragmanı İzle

Yasak Elma 26 Nisan Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarında saat 20.00'de 108. bölümüyle yayınlandı. Her bölümde olduğu gibi bu bölümde izleyenleri ekranları başına kilitlemeyi başaran Yasak Elma dizisi bu akşamda seyircileri ekranları başında adeta büyüledi. Yasak Elma dizisinin sona ermesinin ardından diziyi yakından ve ilgiyle takip eden seyirciler gelecek hafta dizide neler yaşanacağını merak etmeye başladı. 

Dizinin yeni bölümünde neler olacağını merak eden izleyiciler Yasak Elma 109. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? sorusuna yanıt aramaya başladı. Fakat henüz Yasak Elma 109. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yayınlandığında bu sayfadan sizlerle paylaşacağız. Lütfen takipte kalın...