Yasak Elma dizisinde Nesrin Cavadzade'nin tripleri sonrasında, kanal ve yapımcılar tarafından istenmediği iddia edilen Yasak Elma Şahika'sı Nesrin Cavadzade geri mi dönecek? Yasak Elma 151. bölümü şaşırtacak

Yasak Elma 151. bölüm Yıldız ölecek mi? Eda Ece diziden ayrılacak mı? Yasak Elma 151. bölümü ile bu akşam Fox TV ekranlarındaki yerini alacak. Yasak Elma dizisi 6. sezonu ile devam ederken kulislerde şaşırtan iddialar ortaya atılıyor. Yasak Elma Zeynep'inin geri dönmesi sonrasında Yasak Elma Şahika'sı Nesrin Cavadzade hakkında da ortaya iddialar atılıyor. 

Google’da Yepyeni Bir Dönem Başlıyor: Sosyal Medya ile Yarışacak… Google’da Yepyeni Bir Dönem Başlıyor: Sosyal Medya ile Yarışacak…

6 sezondur çok fazla izleyici kitlesine hakim olan ve bu kitlesini her bölümü ile yok artık dedirten Yasak Elma yine yaptı yapacağını dedirtiyor. 

Yayınlandığı Her hafta Yasak Elma Pazartesi akşamları gönülleri fethederken, Yasak Elma 151. bölümünde de yine izleyici şok içinde kalacağı söyleniyor. Öyle ki Yasak Elma Yıldız'ın hırsız tarafından yaralanması sonrasında öleceği bile söyleniyor. Yıldız'ın ölmesi sonrasında işleri ise Şahika'nın devralacağı konuşuluyor. 

Dizinin flashback sahnelerinde bile olsa yer alan Şahika karakterinin aslında dizinin bir bütünü olduğu, yasak Elma'nın ilerlemesi yolunda da etkili bir eleman olduğu söyleniyordu.

Sosyal medya da Eda Ece'nin yeni programının başlayacağı söylendiği geçtiğimiz haftalarda Yıldız'ın öleceği  ve diziye veda edeceği söyleniyordu.  Hatta Yasak Elma son bölümünde Yıldız'ı yerde serili görenler ne oluyor derken, İşte diziden ayrılacağı kesinleşti yorumları da yapılıyor.

Yasak Elma 151. bölüm yıldız ölecek mi? Eda Ece diziden ayrılacak mı?

Yasak Elma dizisini aslında o şenşakrak tavırları ile zirve yaptıran isim Eda Ece iken Yıldız karakterinin ölmesi sonrasında dizinin düşen reytinglerini Yasak ELma Şahika bile toplayamayacaktır. İşte bu sebepledir ki Yasak Elma Yıldız'ı iyileşecektir. Ancak Şahika konusu bilinememektedir.

Yasak Elma Şahika Geri gelecek mi?

17 Ekim 2022 Yasak Elma 151. bölümü ile ekranlarda olacak. Zeynep'in geri dönmesi Yasak Elma 151. bölümde heyecan furyalarını koparacak.  İlk 3 sezonda Yasak Elma dizisinde Zeynep karakteri ile olan Sevda Erginci'nin peşine Alihan'ı da takacağı söylenirken, Onur Tuna diziye gelmeyecek ve Zeynep yeni kocasıyla uğraşarak diziye devam edecek. 

Yasak Elma 4. sezonda beliren Yasak Elma Şahika'sı Nesrin Cavadzade hakkında şu sıralar kulislerde bir çok bilgi mevcut. Diziye gelip gelmeyeceğinin bu akşam yayınlanacak olan Yasak Elma 151. bölümünde ortaya çıkacağı iddia ediliyor. 

O dönem Nesrin cavadzade ile Yasak Elma yapımcısı arasında çıkan gerginlik gözler önüne serilmiş ve ani bir şekilde Yasak Elma Şahika'sı diziden apar topar ölerek ayrılmıştı. 

Yasak Elma 151. bölümünde olan olacak deniliyor. Sosyal medya ise Yasak Elma Şahika'nın yanında olmuştu. Yapımcı Şahika'nın dönmesi için izleyiclerin isteği doğrultusunda karar aldığı söyleniyor. 

Yasak Elma Cansu'sunun partiye basması sonrasında silahla vurulan Şahika karakteri rol gereği ölmüş ve 5. sezonda yer almamıştı. Geçem sezon değişen senaryo sonrasında izleyici finale kadar Şahika'yı tekrar görmek istiyor. Zeynep ten sonra Şahika'nın diziye geri dönmesi ile alakalı net bir bilgi bulunmuyor.