Yasak Elma 152. bölüm fragmanında da Yasak Elma Yıldız öldü dedirtirken Yasak Elma Yıldız öldü mü? Eda Ece diziden ayrıldı mı soruları şu sıralar dizi gündeminde en üst sıralardaki yerini koruyor.

Eda Ece hakkında geçtiğimiz hafta Maske Kimsin Sen tarzında bir yarışmada jüri üyesi olacağı açıklaması mevcuttu. Bu udurm da gözler Yasak Elma Yıldız'a çevrilmişti. 6 sezondur izlenme furyaları kopartan Yasak Elma 151. bölüm özetinde karşımıza Yasak Elma Yıldız'ının öldüğü iddia edilen gerçekler çıktı. Ve Yasak Elma 152. bölüm fragmanında da Yasak Elma Yıldız öldü dedirtirken Yasak Elma Yıldız öldü mü? Eda Ece diziden ayrıldı mı soruları şu sıralar dizi gündeminde en üst sıralardaki yerini koruyor.

Öyle ki yasak Elma 151. bölüm de Zeynep ve Yıldız'ın kaçırılması sonrasında bunlardan biri öldü denildi ve Zeynep ayağa kalkınca gözler Yasak Elma Yıldız'a çevrildi. Mosmor vücudu ile gözler önüne serilen görtülerde Yasak Elma Yıldız hakkında öldü iidları konuşuluyordu. 

Yasak Elma Yıldız'ı hakkında ortaya diziden ayrıldı iddiaları konuşulurken Yasak Elma 152. bölüm fragmanında Yasak Elma Yıldız ortalık da görünmese de diziyi adeta reytinge bulayan Eda Ece'nin sezon sonu finaline kadar dizide olduğunu sizlere söyleyelim

Peki Yasak Elma Yıldız öldü mü?

Yasak Elma dizisinde Eda Ece dahil oyuncu kadrosunda şokların yaşanacağı sosya lmedyada konuşulmaktaydı. yasak Elma 151. bölüm özetinde karşımıza üzücü detay çıktı. Yasak Elma Yıldız Yasak ELma 152. bölüm fragmanında var mı sorusunun yanıtı merakla araştırılıyor.

Başrol oyuncusu gitti

Yasak Elma dizisi başrol oyuncu diziden ayrılacak iddiaları doğru muydu? Yasak Elma 152. bölüm fragmanında karşımıza Yıldız'ı göremesek de Doğan tek aşkıkızının annesi Yıldız'ı bulmaya ve onu yaşatmaya ant içtiğini göreceğiz. 

Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar… Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar…

Yasak Elma final yapacak

Yasak Elma'nın 6. sezonu final sezonu da ölecek. Yasak Elma 152. bölüm fragmanında olmasa da Yasak Elma finaline doğru ilk baş Yıldız'ın öleceğinin öğrenilmesi herkesi Yasak Elma 151. bölümde Yıldız öldü şeklinde abartılarak konulandırıldığı biliniyor.