Twitter'ın en çok konuşulan konusu haline gelen dün akşam yayınlanan bomba bölümü ile gündeme adını altın harflerle kazıyan Yasak Elma 151. bölümü sonrasında Yasak Elma 152. bölüm fragmanı merakla araştırıldı. Yasak Elma Yıldız öldü mü? sorularının sorulduğu Yasak Elma son bölümü sonrasında Yasak Elma 152. bölüm fragmanı soruldu 

Twitter'ın en çok konuşulan konusu haline gelen dün akşam yayınlanan bomba bölümü ile gündeme adını altın harflerle kazıyan Yasak Elma 151. bölümü sonrasında Yasak Elma 152. bölüm fragmanı merakla araştırıldı. Yasak Elma Yıldız öldü mü? sorularının sorulduğu Yasak Elma son bölümü sonrasında Yasak Elma 152. bölüm fragmanı soruldu 

Yasak Elma 152. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yıldız öldü mü?, Yasak Elma 152. bölüm fragmanı yayınlandı mı ? soruları bu akşam Yasak Elma dizisi son bölümünde yaşanan heyecanlı dakikalar sonrasında Çok merakla aranmaya başlandı.  Yasak Elma 152. bölüm fragmanı  YouTube üzerinde yapılan araştırmalarda Doğan artık devreye gir dedirten detaylarda Yasak Elma'da Yıldız öldü mü? Eda Ece diziden ayrılacak mı? sorulareı da yanıtnı bekliyor.  Yasak Elma 152. yeni bölüm olacaklar ile birlikte Yasak Elma dizisinin yeni fragmanı detayları sizler için araştırdık. 

Yasak Elma 152. bölümü ile adeta çok konuşulan diziler arasında yer aldı. 17 Ekim 2022 Perşembe akşamı yayınlanan Yasak Elma son bölüm son sahnesi Zeynep ve Yıldız'ın sonu mu geldi dedirtirken, Eda Ece'nin yeni programa dahil olacak açıklaması ile herkesi korkuttu.

Ancak herşeyeden haberi olan Doğan Yasak Elma 152. bölüm fragmanında devreye gireceği biliniyor. Peki  Yasak Elma 152. bölüm fragmanı ne zaman gösterime girecek? Yıldız ölecek mi? Doğan Yıldız'ı kurtaracak mı?  Fox TV ekranlarında her Pazartesi akşamı yer alan Yasak Elma dizisi müptelaları  bütün bu soru işaretlerinin yanıtlarını merakla beklerken, diğer taraftanda yayınlanan Yasak Elma 151. bölüm sonrasında Yasak Elma 152. bölüm fragmanında yaşanacakları tahmin etmek adına bekliyor.  Özellikle de Yasak Elma 152. Bölüm fragmanı çok araştırıldığı bugün  henüz yeni bölüm fragmanının gelmediğini sizlere beklirtelim. 

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Yasak Elma 152. bölüm fragmanın da Sevda mı gidecek?

Diziye zaten geçici bir süre için gelen Sevda Erginci'nin bir kaç bölüm içerisinde Yasak Elma'dan ayrılacağı sonucu bilinirlen, bunun ölerek mi yok sa yine yurt dışına giderek mi olacağı konusu tartışılıyor. 

Yasak Elma 152. Bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dizinin hemen bitmesi ile birlikte yayınlanmayan Yasak Elma 152. bölüm fragmanı hakkında Detay karşımıza çıkabilir mi?  Yasak Elma 152. bölüm fragmanı yayınlanmadı ama gerçekler ortada. Yıldız karakteri ölürse dizi de biter yorumlaerının yapıldığı Yasak ELma dizisinde diziden çıkacak olan karakter henüz yok. 

Yasak Elma 152. bölüm neler olacak Yasak ELma yeni bölüm


Heyecanın git gide arttığı ve nabızları arttıran dizi Yasak Elma dizisi yeni bölümünde hayatlara dokunacak değişiklikler mevcut olacak.

Öyle ki Yıldız'a aşık olan Doğan'ın Yıldız için herşeyi yapacağının anlatılacağı yasak Elma 152. bölümünde ikili arasında yine yakınlaşma başlayacak.

Yasak Elma son bölümde herkes Yıldız'ın öldüğünü sanacak

Yasak Elma 151. bölümünde herkes Yıldız'ın öldüğünü sandı. Ancak Yıldız'ın nabzının bir anlık durduğu bu sebeple de adamların Yıldız'ı öldü sandığı gerçekleşecek.

Saffet Zeynep'e zorla evlilik sözleşmesini imzalatmaya çalışacak

Yasak Elma da Yıldız Kimvurduya gitmeyecek dedriten Yasak Elma 152. bölüm fragmanı da biraz muammalarla olacak iken, sabah olunca herkes Yıldız ile Zeynep'in kaçırıldığını anlayıp, Doğan'ın yanına gidecekler. Öyle ki Yasak Elma 152. bölüm de Doğan delirerek adeta Yıldız ve Zeynep'i arama çalışmalarına girecek

Yıldız'ı bulabilmek için elinden geleni yapan Doğan, Yıldız'a olan aşkını itiraf edecek, ve unu unutmadığını anlayarak daha da bir delirecek.