Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma bu hafta yayınlanmayacak mı? Geçtiğimiz hafta izleyicilere bambaşka bir bölüm seyrettiren Yasak Elma apar topar final mi yaptı korkuttu. Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı Yasak Elma diz

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aylin Kimdir? Gerçek Adı Ne? Sanem Babi Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Dizileri? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aylin Kimdir? Gerçek Adı Ne? Sanem Babi Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Dizileri?
Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma bu hafta yayınlanmayacak mı? Geçtiğimiz hafta izleyicilere bambaşka bir bölüm seyrettiren Yasak Elma apar topar final mi yaptı korkuttu.

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı Yasak Elma dizisi geçtiğimiz hafta rüya bölüm ile izleyenleri ters köşe yaptırdı. Yıldız 5 yıl sonra komadan uyanmış, Hasan Ali iflas edip dürümcü olmuş, Şahika iyilik meleği olmuş, Çağatay ve Cansu evlenmiş, Feride Hanım Cansu'dan korkar hale gelmiş, Hailtcan Cansu'ya anne demiş ve Sedai ile Ener evlenmişti.

Tüm bir bölüm Yıldız'ın rüyasını izlettiren Yasak Elma seyircileri hala olayın şokunda. Seyirciler hala bunun bir rüya olmadığını düşünürken yeni bölüm fragmanı hala yayınlanmadı. Yasak Elma bu hafta ekranlara gelmeyecek mi?

Yasak Elma dizisi hala yeni bölüm fragmanı yayınlamadı. Fox'un yayın akışı da henüz yayınlanmadı. Ancak gelen kulislere göre Yasak Elma bu hafta ekranlara gelmeyecek. Seyirciler hala fragmanı beklerken, Pazartesi Yasak Elma neden yayınlanmayacak merak etti.

FRAGMAN NEDEN YAYINLANMADI?

Henüz Yasak Elma'nın ekrana gelip gelemeyeceğine dair net bilgiler öğrenilmedi. Ancak Yasak Elma 104. fragmanın hala yayınlanmaması akıllara 2 senaryoyu getirdi. Yasak Elma bu hafta yayınlanmayacak ve ara verecek. Diğer senaryo da ise Yasak Elma fragman yayınlamayarak seyirciyi geçtiğimiz bölümün rüya mı yoksa gerçek mi diye merak ettirmeye çalışacak.

Yasak Elma seyircilerinin bir bölümü hala olayların bir rüya olmadığını düşünürken, tepki geldiği için yeni bölüm çektiklerini bu nedenle fragman olmadığına inanıyor. Ancak izleyicilerin büyük bir bölümü her şeyin rüya olduğunun farkında. Ancak Yasak Elma'nın 104. bölümün bu hafta ekranlara gelip gelmeyeceği hala net olarak açıklanmadı.