Yasak Elma 5. sezon 2021 ne zaman başlıyor? Yasak Elma'dan hangi oyuncular ayrıldı?

Yasak Elma’dan hangi oyuncular ayrıldı? Yasak Elma 5. sezon 2021 ne zaman başlıyor, yeni oyuncu kadrosunda kimler var?

Dizi Haberleri 15.06.2021 - 10:16 15.06.2021 - 10:24 Volkan Arık

Yasak Elma 5. sezon 2021 ne zaman başlıyor? FOX TV ekranlarının entrika dolu dizisi geçtiğimiz günlerde sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. İzleyiciler Yasak Elma yeni sezonu büyük bir heyecanla beklerken arama motorunda da Yasak Elma 5. sezon ne zaman başlıyor sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki Yasak Elma'dan hangi oyuncular ayrıldı? Yasak Elma yeni oyuncu kadrosu Kimler var?

FOX TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan ve her bölümü ile hem izlenme rekorları kıran hem de sosyal medyaya damga vuran Yasak Elma dizisi geçtiğimiz günlerde sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine ara vermişti. Yasak Elma 5. sezon dizinin yakın takipçileri tarafından büyük merakla beklenirken arama motorunda da yasak Elma 5 sezon ne zaman başlıyor sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Peki Yasak Elma'dan hangi oyuncular ayrıldı? Yasak Elma yeni sezonda yeni oyuncu kadrosu kimler olacak?

yasak-elma-5-sezon-2021-ne-zaman

2021 YASAK ELMA 5 SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi yasak elma özellikle son dönemlerde büyük bir çıkış yakalamış reytinglerde de güçlü rakipleri Karşısında bir hayli başarılı olmuştu. Özellikle Şahika'nın entrikaları izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarırken Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade diziden ayrılmıştı. 10 Mayıs Pazartesi günü 110. bölümü ile sezon finali yapan Yasak Elma dizisinin yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. Yasak Elma 5. sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı şimdiden izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Sevilen dizinin yine FOX TV'de yeni sezonu ile 2021 Eylül ayında başlaması bekleniyor.

YASAK ELMA DİZİSİNDEN HANGİ OYUNCULAR AYRILDI?

FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşan yasak elma dizisinden ayrılan oyuncular olmuştu. Geçtiğimiz sezonda devam ettiği sırada Talat Bulut, Gökhan Alkan, Barış Kılıç, Doğaç yıldız ve Buğçe Buse Kahraman yapıma veda etmişti. Son olarak ise yasak elma dizisinde Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cevatzade ve Cansu karakterini canlandıran Nilperi Şahinkaya diziden ayrılmıştı. Alınan bilgiye göre yeni sezonda Şafak Pekdemir ve Barış Kılıç diziden ayrılacak aynı zamanda Hasan Ali Kuyucu karakteri ile yasak elma dizisinde büyük ses getiren usta oyuncu Erdal Özyağcılar da yeni sezonda olmayacak. Yasak Elma yeni sezon oyuncu kadrosunun da ilerleyen günlerde açıklanacağı tahmin ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@