FOX TV ekranların sevilen dizisi Yasak Elma bitiyor mu? Yasak Elma final mi yapıyor. Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma 5.

FOX TV ekranların sevilen dizisi Yasak Elma bitiyor mu? Yasak Elma final mi yapıyor. Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma 5. sezon olacak mı? Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Yasak Elma bu sezon final mi yapacak. Yasak Elma finali ne zaman? Yasak Elma bu sezon biter mi merak ediliyor.

Yasak elma 5. sezon olacak mı?

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk'ün oturduğu; başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan yer aldığı Yasak Elma dizisi 5. sezon olacak mı tamamen merak konusu. Çünkü şu başrollerden Barış Kılıç, Gökhan Alkan, Talat bulut gibi yıldız isimlerle yapım yol ayrımına geldi. Yıldız isimler diziden çıktıktan sonra Yasak Elma 5. sezon sadece reytinglere bağlı. Yasak Elma 5. sezon olması için yeni senaryo ve kadrosu tutması lazım.

Yasak Elma ne zaman final yapacak?

FOX TV sevilen dizisi Yasak Elma akıbeti bilinmiyor. Yasak Elma bu sezon da bitebilir, sezon ortasında da bitebilir, 5 sezona da geçebilir. İlk 3 sezonda Türk televizyon tarihinin en çok reyting artıran yapımı olan Yasak Elma, 4. sezonda o sıçrayışı bir türlü yapamadı. Bu sebeple Yasak Elma bu sezon biterse de sürpriz olmaz ancak 5. sezon yayınlanırsa da sürpriz olmaz.

Yasak Elma gerçekten ayrılacak mı?İlk sezonda tüm senaryo biter diyerek Sevda Erginci ve Onur Tuna gibi isimleri kaybeden Yasak Elma'da, bu sezonda Barış Kılıç, Talat Bulut ve Gökhan alkan gerçekten diziden çıkıyor. Bu sebeple Yasak Elma'da ne olur ne biter kimese bilemez. Ancak Yasak Elma bitiyor ve final yapıyor haberleri şu an için gerçeği yansıtmıyor. Konuyla ilgili en hızlı bilgi yine ilan365'de olacak.