Yasak Elma 31 aralık yeni bölüm var mı yok mu? Pazartesi akşamları FOX TV ekranlara gelen Yasak Elma bugün var mı, Yasak Elma 29. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak.

Yasak Elma 31 aralık yeni bölüm var mı yok mu? Pazartesi akşamları FOX TV ekranlara gelen Yasak Elma bugün var mı, Yasak Elma 29. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak. FOX TV yayın akışına göre Yasak Elma hangi tarihte ekranlara gelecek. Yasak Elma akıbeti merak ediliyor.Yasak Elma bugün 6 Ocak var mı yok mu?FOX TV rekorlar kıran Yasak Elma dizisi 6 Ocak var mı yok mu? Neden yayınlanmıyor? Yasak Elma yılbaşı haftası nedeniyle bu akşam yok, ancak Talat Bulut, Şevval Sam ve Eda Ece gibi yıldız isimlerin yer aldığı Yasak Elma 2 hafta ara verdi. Yani önümüzdeki hafta ekranlarda olacak. 1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı! 1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı!


Yasak Elma 2 hafta ara mı verdi?Yasak Elma 2 hafta ara verdi mi? Yasak Elma dizisi ne zaman yayınlanacak? Fox TV sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölüm ne zaman? Ekranlarda yeni bir döneme gidildi. Diziler 2 hafta yok. Yasak Elma 64. bölümü 13 Ocak 2020 tarihinde yayınlanacak. Fox TV 6 Ocak yayın akışıFox TV 6 Ocak yayın akışı belli oldu. Buna göre Yasak Elma bugün yok ve onun yerine Bizim İçin Şampiyon filmi ekranlarda olacak. Yasak Elma rekor kıran bölümleriyle 13 Ocak tarihinden itibaren ara vermeden kaldığı yerden tam gaz devam edecek.