Fox'un Pazartesi akşamları bir zaman reyting rekorları kıran dizisi Yasak Elma 5. Sıraya kadar geriledi.

Gözden kaçırmayın

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Nisan 2022 puanları! Yemekteyiz 25 Nisan 2022 Pazartesi puan durumu sonuçları Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Nisan 2022 puanları! Yemekteyiz 25 Nisan 2022 Pazartesi puan durumu sonuçları
Fox'un Pazartesi akşamları bir zaman reyting rekorları kıran dizisi Yasak Elma 5. Sıraya kadar geriledi. Dizi alelacele final kararı aldı. Yasak Elma final tarihi açıklandı! Maraşlı dizisi sonları oldu!

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı eğlenceli dizi Yasak Elma reytinglerde geriledi. Zirveyi Uyanış Büyük Selçuklu'ya kaptıran Yasak Elma Maraşlı'nın gazabına uğradı!

Yasak Elma'da sezon ortasında diziden erkek başrol oyuncuları ayrılmıştı. Dizinin Halit Ergun'u Talat Bulut, Kaya'sı Barış Kılıç ve Kerim'i Gökhan Alkan diziden sürpriz bir kararla çıkarılmıştı.

Diziye giden isimlerin yerine Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan ve Berk Oktay dahil edilmişti. Kendini tekrarlayan Yasak Elma 'da bu defa yine Ender'in yanında Şahika fakirleşti. Bu sefer Şahika ve Ender birlik olup entrikalarına başlamıştı. Ancak dizide beklenmedik bir şekilde son bölümde Hasan Ali Bey ikilinin oyunlarını anlamış ve son oyunlarında ava giderken anlamıştı.

Ancak Yasak Elma tüm bu yeniliklere ve aksiyonun başlamasına rağmen reytinglerde geriledi. Yasak Elma Pazartesi Total de 5. AB'de 6. Sıraya kadar geriledi. Yasak Elma zirveyi yeni Türkiye'nin favori dizileri olan Osmanli dizilerinden Uyanış Büyük Selçuklu dizisine kaptırması beklenen birşeyken 5. Sıraya kadar gerilemesi şaşkınlık yarattı.

Reytinglerde Show Tv'nin Çukur'u ikinci sırada yer alırken, ATV'nin yeni dizisi Maraşlı beklenmedik şekilde Yasak Elma'nın sonunu getirdi. Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz'un yer aldığı Maraşlı Yasak Elma'ya fark atınca, Fox TV ve Yapımcı Fatih Aksoy'un tepesi attı. Yasak Elma'ya alelacele final kararı çıktı. Fatih Aksoy oyuncu değişikliği kararınıda aniden almış ve şaşkınlık yaratmıştı.