Yasak Elma başlamayabilir! Kimse kalmadı! Tek bir kişi kaldı!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma kötü haber daha! Dün bir başrol oyuncusu daha ayrıldığı Yasak Elma bugün bir sürpriz daha ortaya çıktı! Yasak Elma başlamayabilir! Sürpriz bir ayrılık daha!

Dizi Haberleri 15.06.2021 - 23:40 15.06.2021 - 23:40 Berkay Keskin

Pazartesi akşamların en sevilen dizileri arasında yer alan Yasak Elma bir sürpriz ayrılık daha. Bu hafta gerçekleşen ayrılıklarla birlikte Yasak Elma Yaprak dökümü sürüyor. Yasak Elma dizisinde kimse kalmadı ve yeni sezonda başlamayabilir!

Nesrin Cevadzade, Gökhan Alkan ayrılmıştı!

FOX TV sevilen dizisi Yasak Elma'da sezon bitmeden önce Gökhan Alkan karakteri hemen ardından Nesrin Cevadzade karakteri diziye veda etmişti. Gökhan ve Nesrin karakteriyle adeta entrika ve bir aşk bitmişti. Ancak Yasal Elma ayrılıklar bitmedi.

Şafak Pekdemir ve Barış Kılıç ayrıldı!

Sezon finali yapan dizi sonrası önce Zehra karakterini canlandıran Şafak Pekdemir diziye veda etmiş ve çok üzmüştü. Hemen ardından ise 2. kez ısrarlarla geri dönen Barış Kılıç diziye veda ettiğini açıklamıştı.

Yasak Elma'da Hasan Ali Erdal Özyağcılar veda etmişti!

Dün Yasak ELma dizisinde Erdal Özyağcılar veda etmişti. Erdal Özyağcılar vedası da bir hikayenin daha sonunu geirdi. Ancak bugün ortaya çıkan ayrılık adeta hayranlarını kahretti.

Şevval Sam Yasak Elma'da ayrıldı!

Yasak Elma ilk bölümünden itibaren yer alan Şevval Sam Yasak Elma dizisine veda etti. Ender karakteriyle çok sevilen Şevval Sam Yasak elma dizisinden resmen ayrıldı. Hayranları Şevval Sam gidişine çok üzüldü ancak Sam neredeyse 5 aydır diziden çıkmak istiyor.

Özellikle Barış Kılıç veda etmesiyle Ender karakterini oynayan Şevval Sam'lık pek bir durum kalmadı ve bu ayrılık bekleniyordu.

Yasak Elma'da bir tek Eda Ece kaldı..

Yasak Elma Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu dizinin efsane kadrosunda sadece Eda Ece kaldı. Eda Ece ve Berk Oktay ile yeni hikaye ve yeni bir konu yazmak oldukça zor!

Yasak Elma başlamayabilir!

Medyapım bir çok dizi hazırlığı bulunuyor. Kod adı metrsler olan bir dizi için FOX TV anlaşmak üzere olan Medyapım Berk Oktay ve Eda Ece o diziye kaydırabilir. Hem hikaye olarak hem konsept olarak Yasak Elma çok benzeyen dizi başlayabilir.

Berk Oktay ve Eda Ece Yasak Elma dizisine başlamaktansa o dizide yeni kadroyla oynamaya hazır olduğu biliniyor. Savaşçı dizisinden ayrılan Berk Oktay ile vefalı Eda Ece Yasak Elma sürdürebilecek mi merak ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@