Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma'da Berk Oktay hamlesi yarıda kalıyor. Diziye yeni dahil olan Berk Oktay eski eşi Merve Şarapçıoğlu ile davalık olmuştu.

Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma'da Berk Oktay hamlesi yarıda kalıyor. Diziye yeni dahil olan Berk Oktay eski eşi Merve Şarapçıoğlu ile davalık olmuştu. Berk Oktay Yasak Elma'ya başladı başlayalı yakışıklı isme iftiralar dinmedi. Duruşmadan duruşmaya koşan Berk Oktay diziye vakit ayıramadı. Seyircide Çağatay yerine Kerim karakterine hayat veren Gökhan Alkan'ı isteyince Oktay'ın sahneleri azaltıldı.

Başrollerinde Eda Ece, Nesrin Cavadzade ve Şevval Sam'ın yer aldığı Yasak Elma dizisinde Halit Argun'un ayrılması ile Hasan Ali rüzgarı esmeye devam ediyor. Hasan Ali 4 sezondur birbirlerine yapmadık şeytanlık bırakmayan anacak yine bir araya gelen Ender ve Şahika'yı arka arkaya alt etmeyi başardı.

4 sezondur devam eden Yasak Elma dizisinde seyirciler her sezon adeta başka bir dizi izliyor. Her sezon karakterler değişse de entrikalar bitmiyor. Yıldız, Ender ve Şahika 3'lüsü türlü yılanlıklar yaparak yollarına devam ediyor. Dizinin bu sezonunda Halit Ergun, Kerim ve Kaya karakterleri veda etmiş ve seyirci şimdi dizi nasıl olacak demişti?

Diziye yeni karakter olarak dahil olan Hasan Ali Bey önceleri saf gibi görünmüş ve seyirciyi sıkmıştı. Ancak son 2 bölümdür dizide Hasan Ali rüzgarı esti. Hasan Ali, Şahika ve Ender'i dahi alt etmeyi başardı. Ancak Yıldız konusu seyirciyi memnun etmedi.

Geçen sezon Kerim ve Yıldız aşkını çok beğenen seyirciler bu sezon Berk Oktay'ın canlandırdığı Çağatay karakteri ile Yıldız'ın hemen evlenmesinden hoşlanmadı. Berk Oktay özel hayatında sorunlarla uğraşırken birde canlandırdığı karaktere dair yorumlar yakışıklı oyuncunun moralini bozdu. Berk Oktay özel yaşamındaki sorunlarla  uğraşırken dizideki sahnelerinde azalma göründü.

Berk Oktay'ın diziden ayrılacağı yönünde iddialar kuvvetlendi. Bu sezon ortasında 4 oyuncusunu birden aniden çıkaran Yasak Elma yapımcısı Berk Oktay'a da aynı şeyi yapacak iddiaları kulislerde konuşulmaya başlandı. Berk Oktay'ın sahnelerinin dizide azalması seyircinin gözünden kaçmadı.