Yasak Elma Çağatay'ı Berk Oktay diziden ayrılıyor! Savaşçı dizisine geçiyor! Tamer Karadağlı bıraktı!

Yasak Elma ve Savaşçı dizisinde sular durulmuyor. Bu hafta final yapıp yapmayacağı merakla beklenen Yasak Elma dizisi setinde yaşananlar sonrası Berk Oktay yuvaya dönüyor!

Dizi Haberleri 10.05.2021 - 15:42 10.05.2021 - 15:44 İlan35

Geçişi büyük olay olan Yasak Elma yıldız ismi Çağatay karakterini canlandıran Berk Oktay, yeniden yuvaya dönüyor. Yasak Elma setinde Nesrin Cevadzade ve yönetmenin yaşadıkları sonrası ani final kararı gelmiş ve dizi 2 bölüm sonra final kararı almıştı. Son yaşanan olayların ardından Yasak Elma dizisinde bir ayrılık daha yaşanıyor.

Yasak Elma Çağatay da gidiyor!

Bu hafta Yasak Elma dizisinde Şahika karakterinin veda etmesinin ardından bir sürpriz isim daha diziden çıkıyor. Ekranların en sevilen dizisi Yasak Elma Çağatay karakteri diziye veda ediyor. Senaryo gereği yeni sezon da Eda Ece ve Şevval Sam üzerinden devam edecek dizide bir çok ayrılık da yaşanacak.

Berk Oktay Savaşçı geçiyor!

Dizi setleri son günlerde oldukça karışık! FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinde başrol olan Berk Oktay yuvaya geri dönüyor. Yasak Elma dizisinden ayrılarak Savaşçı dizisine Kağan karakteri geri dönüyor. Savaşçı Kağan karakteri de dönüşü olaylı olacak!

Tamer Karadağlı seti bıraktı!

Geçtiğimiz yıl aylarca problemler çeken Savaşçı dizi seti yine karışık. Bir çok oyuncu yayın hayatına girmediği için isyan noktasına gelmişti. Yasak Elma dizisinde Göktürk Albay karakterini canlandıran Tamer Karadağlı çileden çıktı. Tamer Karadağlı sahneleri çekerek setten ayrıldı.

Savaşçı Göktürk Albay gidiyor!

FOX TV fenomen dizisi Savaşçı büyük bir umutla giren Tamer Karadağlı, sette yaşananlar sonrası diziyi bırakma kararı aldı. Tamer Karadağlı canlandırdığı Göktürk Albay bir çok olayda ismi geçmemişti, bu hafta Savaşçı da Göktürk Albay sahneleri tamamlanarak emekli işlemleri tamamlanacak. Tamer Karadağlı geri döner mi bilinmez Kağan karakteriyle Berk Oktay gelişi büyük ses getirecek.

Berk Oktay Savaşçı dizisine 3 bölüm sonra katılması bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@