Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin paylaştığı Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma gelecek hafta 100. bölümü ile ekranlara gelecek.

Aziz Dizisinde Ortalık Karıştı! Restleşme mi Yaşandı? Murat Yıldırım Diziden Ayrılmayacak! Ama Sorular Çoğaldı! Aziz Dizisinde Ortalık Karıştı! Restleşme mi Yaşandı? Murat Yıldırım Diziden Ayrılmayacak! Ama Sorular Çoğaldı!
Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin paylaştığı Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma gelecek hafta 100. bölümü ile ekranlara gelecek. Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün kaleme aldığı , yönetmen koltuğunda Murat Öztürk 'ün oturduğu, MED Yapım imzalı Yasak Elma 1 Mart 2021 Pazartesi günü 100. bölümü ile dalya yapacak!

Yasak Elma bu akşam 99. bölümü ile ekranlara geliyor. Talat Bulut ile başlayan ayrılıklar kadrodan birçok ismin ayrılması ile devam etmişti. Beraberinde ise kadroya Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan Ünlüoğlu, Berk Oktay ve Nilperi Şahinkaya diziye dahil olmuştu. Tamamen değişen senaryosu ile ekranlara gelmeye devam eden  sevilen dizinin haftaya 100. bölümü yayınlanacak. 100 sayısına ulaşmak anlamında "Dalya" kelimesi kullanılır. Bu nedenle Yasak Elma'ya 100. bölümü için "dalya yapılıyor" deniyor.

Pazartesi akşamlarının fenomen dizilerinden Yasak Elma'da entrikalar hiç bitmiyor. Diziden son edinilen bilgiye göre; Can Nergis'in kadrodan ayrılacağı öğrenildi. Dizide Mert karakterini canlandıran Can Nergis'in ilerleyen bölümlerde kadrodan ayrılması bekleniyor. Yasak Elma 100. bölümü ile 1 Mart Pazartesi saat 20:00'de Fox TV'de ..