Fox ekranlarında dört sezondur yayınlanan Yasak Elma 29 Mart Pazartesi akşamı 104. bölümüyle gelecek.

Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı! Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı!
Fox ekranlarında dört sezondur yayınlanan Yasak Elma 29 Mart Pazartesi akşamı 104. bölümüyle gelecek. Birkaç ay önce kadrosunda büyük değişiklikler yaşanan diziye hemen hemen bütün erkek oyuncular veda etmişti. Bu hamlenin ardından senaryo değişmiş ve Berk Oktay, Erdal Özyağcılar gibi isimler kadroda yerini almıştı. Her bölümü büyük bir heyecanla beklenenYasak Elma dizisinin yeni bölümünde neler olacağı heyecanla beklenirken. Dikkat çeken gelişmeler olacağı göze çarptı.

Geçtiğimiz hafta Yıldız'ın kabusuyla ekranlara gelen Yasak Elma'da değişen hayatlar ve beş yıl ileriyi gidiş herkesi şoke etmiş ve bölüm beğenilmemişti. Ancak tüm bunların rüya olduğu gerçeği herkesin içine su serpmişti. Yasak Elma 104. fragmanında ise Yıldız hamile mi? sorusu akılları kurcalarken; Yasak Elma yeni bölüm tanıtımda Şahika ve Hasan Ali'nin sahnesine yorum yağdı. Peki Yasak Elma Hasan Ali ölecek mi? Erdal Özyağcılar diziden ayrılıyor mu? İşte detaylar...


Yasak Elma Hasan Ali ölecek mi?


Yasak Elma'da bu hafta Çağatay ile mutlu bir evliliği olan Yıldız, hamile olacağına dair imalarda bulunuldu. Bu durum doğru mu değil mi bilemiyoruz ama Yıldız ve Çağatay'ın bir çocuğunun olması diziye büyük bir renk katabilir.

Bir başka detay ise Şahika’nın eşi Hasan Ali Beyden kurtulmak istemesi ve onu zehirlemesi oldu. Bu anları gören Yasak Elma izleyicileri de Yasak Elma Başkan ölecek mi? Şahika onu zehirledi mi? araştırmaya başladı. Tabii dizinin fanları bu sahneye sosyal medyada birçok yorum da yaptı.

Daha önce de Nadir adlı kocasını zehirleyerek öldüren ve bu konuda namı olan Şahika, Halit için de benzer bir plan yapmış ancak başarıya ulaşamamıştı. Sonrasında Ender ve Yıldız'ın yardımıyla Halit'i de öbür tarafa yollamayı başarmıştı. Şimdi de Hasan Ali için benzer bir plan yapan Şahika, Yasak Elma 104. yeni bölümde amacına ulaşacak gibi görünüyor. Çünkü Hasan Ali başkan, yediği yemek sonrası zehirlenmiş gibi göründü. Akabinde düşen Hasan Ali, tanıtımın sonunda da Şahika'nın topuğunu tuttu. Bu sahneyi görenler de yorum yapmayı ihmal etmedi.

Şahika kocasını zehirledi mi?


Dizide Şahika ve Hasan Ali'nin yemek yediği anları izleyenler, "Ben bu anı bir yerden hatırlıyorum", "Aklıma nadir geldi", "Şahika'nın zehirlediği kişiler neden ölürken Şahika'nın topuklu ayakkabısını tutuyor?", "Nadir'i de bu şekilde öldürmüştü" gibi yorumlar yaptı.

Yani bu yorumlardan anladığımız kadarıyla Hasan Ali ölürse izleyiciler şaşırmayacak. Ancak Şahika bu kadar hızlı hamle yapar mı? izleyip göreceğiz. Öte yandan akıllara gelen bir diğer detay da Şahika'nın oynadığı oyunu Hasan Ali de oynuyorsa oldu? Düşünüldüğünde bu durum da ihtimaller arasında...


Yasak Elma Şahika ile Hasan Ali nasıl evlendi?


Birkaç hafta önce büyük bir oyun oynayan Şahika, Ender ile elinden alınan hisseleri hatta daha fazlasını almak için büyük riske girdi. Mahmut'un babasıyla ilgili söyledikleri kafasını karıştıran Şahika, el sıkışmak için başkanın evinde gitti. Burada küçük bir oyunla zehirlenecekti. Ancak oyunun hasını kendi oynadı ve içtiği ilaçla solunumunu zayıflattı.

Bir süre saklanan Şahika, Mahmut'u kendisinin cesedini denize atıyormuş gibi çekince de Hasan Ali'ye şantaj yaptı. Tabii bunu Ender üzerinden yapan Şahika, nikah masasına kendi oturdu. Bu evliliği anlaşmalı zanneden başkan, Şahika'dan kurtulmak için her yolu denerken; Şahika da altan alta onun güvenini kazanmaya ve zehir planını devreye soktu. E ne de olsa bu da Şahika'nın vazgeçemediği bir alışkanlık...