Yasak Elma dizisinde bomba geri dönüş! Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin paylaştığı Yasak Elma'da seyirci yine vay canına olacak. Dizide bir dönem Leyla karakterine hayat veren Tuvana Türkay diziye dahil ediliyor! Yasak Elma'dan Ş

Yasak Elma dizisinde bomba geri dönüş! Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin paylaştığı Yasak Elma'da seyirci yine vay canına olacak. Dizide bir dönem Leyla karakterine hayat veren Tuvana Türkay diziye dahil ediliyor! Yasak Elma'dan Şahika, Ender ve Yıldız'ın ortak olarak arkasından entrikalar çevirerek gönderdiği Leyla giderken "Daha bitmedi" demişti. Ve Leyla Hasan Ali'ye bir olup geçmişin intikamı için dönüyor!

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı Yasak Elma dizisinde dün uzun zaman sonra kadınlar Hasan Ali'ye karşı zafer kazandı. Yasak Elma dizisinin dün yayınlanan bölümünde Şahika ve Ender, Hasan Ali'yi oyuna getirmeyi başardı ve Şahika ile Hasan Ali evlendi. Gerçi Hasan Ali gibi zeki bir adamın Cansu ve Şahika'nın ölümü oyununa düşmesi saçma gelse de dizi kendini seyrettirmeyi başarıyor.

Peki şimdi ne olacak diyenlere bomba geliyor. Ender ve Şahika'ya karşı eli kolu bağlanan Hasan Ali ne yapacak? Şahika ve Ender şimdi ne yapacak? Şahika, Ender'e ihanet etmeye başlayacak mı?

Dizinin geçtiğimiz sezonunda çok konuşulan karakteri Leyla diziye geri dönüyor. Tuvana Türkay'ın canlandırıdğı Leyla karakteri kendisine yapılan oyunlardan sonra intikam yemini etmiş, Şahika'nın kanatları altına girmiş ancak daha sonra Şahika tarafından oyuna getirilmiş ve kullanılarak atılmıştı. Leyla tüm dünyası başına yıkıldıktan sonra gitmek zorunda kalmış ancak Ender, Şahika ve Yıldız'a "Bu iş burada bitmedi, devran dönecek" demişti.

Ve devran döndü. Leyla intikamını almaya dönüyor. Hasan Ali'nin mağlup olduğu zaman uzaklardan gelen güçlenmiş eski bir dost, Şahika, Ender ve Yıldız'ı zorlayacak. Şahika ve Ender'in dostluğunun kısa süreceği gelecek bölümlerde Hasan Ali büyük bir oyun peşinde olacak.

YILDIZ VE ENDER SEVERLERE MÜJDE! SÜRPRİZLER Bitmeyecek!

Bir süredir ekranlarda olmayan Tuvana Türkay, Yasak Elma'ya geri dönmesiyle izleyicileri büyük bir etkileşime sokacak. Leyla karakterinden kurtulduğunu düşünen seyirciler bu geri dönüşle pek memnun olmayacak ancak dizide entrikalar daha da büyüyecek.

Yıldız ve Ender'i özleyenlere de müjde geliyor. Şahika'nın Ender'e ihaneti ve Leyla'nın dönüşü ile Yıldız ve Ender yeniden bir araya gelecek.