Yasak Elma Dizisine Bomba İsim Geliyor! Selçuk Yöntem Yasak Elma Yeni Sezonunda!

Fox Tv'nin fenomen dizisi Yasak Elma yeni sezonunda bomba bir isim dahil oldu! Aşkı Memnu dizisinin Adnan Ziyagil'i Selçuk Yöntem Yasak Elma 5. sezonunda!

Dizi Haberleri 30.06.2021 - 02:56 30.06.2021 - 02:59 Ece Sahan

Fox Tv'nin sevilen dizisi Yasak Elma yeni sezonunda büyük ayrılıklarla başlayacak. Eda Ece ve Şevval Sam'ın başrolünde yer aldığı dizi yeni sezona sürpriz ayrılıklarla başlayacak.

Sezon finali öncesinde dizinin fenomen karakteri olan Şahika karakterine hayat verne Nesrin Cavadzade'nin apar topar diziden ayrılması bomba etkisi yaratmıştı. Seyirci bu sezon ortasında yaşanan Talat Bulut, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan ayrılığına Şahika ile tutunmuşken Nesrin Cavadzade'in kovulması büyük tepki almıştı.

SEZON FİNALİ YAPTI AMA AYRILIKLAR DURMAMIŞTI

Ancak dizi sezon finali yaprı ancak yapımda ayrılıklar bitmemişti. Diziye geri dönen Barış Kılıç sezon finali sonrası diziden ayrıldığını açıklamıştı. Barış Kılıç ile birilikte dizinin Zehra'sı Şafak Pakdemir'de diziden ayrıldığı açıklandı.

Dizide son olarak ise diziye henüz katılmış ve Hasan Ali Başkan karakteri büyük beğeni toplamış Erdal Özyağcılar diziye veda edeceği öğrenilmişti. Erdal Özyağcılar'ın diziye neden bu kadar çabuk veda ettirildiği ise bilinmezken hala tepkiler sürüyor. Hasan Ali karakteri ilk başlarda Halit karakteri ile karşılatırılmış ve beğenilmemiş ancak daha sonra özellikle Şahika ile sahneleri fenomen olmuştu.

Yasak Elma dizisi ince zekası ile entrikaya eğlenceli espiriler dahil etmiş ve Pazartesi akşamlarının ekranlarda bolca istismar dizilerinin varlığında ayakata kalabilen stres attıran dizisi olmuştu.

SELÇUK YÖNTEM TRANSFERİ TEPKİLERİ UNUTTURACAK!

Dizinin hayranları bu ayrılıklar sonrası yeni sezondan umudu keserken bomna transferler yapıldı! Onlardan ilki Aşkı Memnu'nu tecrübeli oyuncusu son olarak Adnan Ziyagil karakteri ile akıllara kazınan Selçuk Yöntem oldu.

Sızdırılan bilgilere göre, Selçuk Yöntem'in Yasak Elma kadrosuna dahil edilerek yaşanan ayrılıkların unutturulması ve sosyal medyada bomnba etkisi yaratması planlandı. Selçuk Yöntem son olarak dizinin Ender'i Şevval Sam'ın oğlu Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Selçuk karakteri ile yıldızı parlayan Taro Emir Tekin ile Akis filminde rol aldı. Fatih Aksoy'un çok büyük bir heyecanla dizinin kadrosuna katmayı planladığı Selçuk Yöntem ile anlaşıldığı konuşuluyor.

Yasak Elma 5. sezonuna dair bu ayrılıklarla final sezonu olacak söylentilerini bu bomba transfer unutturacağa benziyor. Selçuk Yöntem'in nasıl bir karakter olacağına dair ise bilgi edinilemedi. Ancak Halit Argun ve Hasan Ali Bey karakterlerinin ağırlığında bir rol olması bekleniyor.

SELÇUK YÖNTEM, ŞEVVAL SAM, TARO EMİR TEKİN ÖDÜLLÜ FİLM SONRASI YASAK ELMA'YA!

21. Uluslararası Sofya Film Festivali'nde Genç Jüri Ödülü kazanan Damat Koğuşu filminin yönetmeni İlker Savaşkurt'un yeni sinema projesi Akis'de Selçuk Yöntem ve Şevval Sam'ın oğlu Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Selçuk karakteri ile büyük beğeni toplayan Taro Emir Tekin ile başrolü paylaşmıştı.

Selçuk Yöntem'in Sadakatsiz dizisine transfer olmasında en büyük etkenin bu olduğu konuşuluyor. Şevval Sam'ın Selçuk Yöntem'i Fatih Aksoy'a önerdiği ve bu bomba transferin yapımcının aklına yattığı konuşuluyor.

Selçuk Yöntem'in ayrıca daha önce Yasak Elma'daLeyla karakterini canlandıran Tuvana Türkay ile aşk yaşadığı haberleri gündem olmuştu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@