Ünlü oyuncu Fox Tv'nin sevilen dizisi Yasak Elma'ya geri dönüyor! Usta oyuncu ayrılığını uzun tutmayarak diziye geri dönüyor!

Başrollerinde Eda Ece ve Şevval Sam'ın yer aldığı Yasak Elma dizisi 5. sezonuyla yine reytinglerde adından söz etirmeyi başarıyor.

Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek! Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek!

Dizi bu sene önemli ayrılıkların yaşanmasına rağmen reytinglerde düşme yaşamadı aksine olay bölümleri ile adından daha da fazla söz ettirerek izlenme rekorları kırdı.

Geçtiğimiz sezon dizinin en fenomen karakteri Şahika'ya hayat veren Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılaması büyük bir tepki görmüştü. Bu sezon hem oyuncular hem de yapım şirketi dizinin son sezonu olacağına hazırlanırken reytingler öyle bir geldi ki herke şaştı kaldı.

Yeni sezonda Kumru, Doğan ve Çağatay karkaterlerinin entrika dolu hikayesi komedi ile buluşunca seyirci izlemeey doyamadı.

Fatih Aksoy’un yapımcılığını üstlendiği FOX Tv'nin fenomen dizisi Yasak Elma ayrılan oyuncuların geri dönmesi ile meşhur. O listeye biri daha eklendi.

Pazartesi akşamlarının reytinglerde zirveye oynayan dizisi Yasak Elma'da Murat Aygen'in canlandırdığı Doğan karakterinin sağ kolu Çetin geçtiğimizn haftalarda diziden ayrılmıştı.

Erdal Bilingen hayat verdiği karakter aniden diziden memleketine gitmesi gerektiği senaryo ile diziden ayrılmıştı.

yasak-elma-cetin-resmi

Usta oyuncu Erdal Bilingen bel fıtığı tedavisi nedeniyle ayrıldığı Yasak Elma'ya geri dönüyor. Ameliyat olan oyuncu dinlenme sürecini de tamamlayarak diziye geri dönmeye hazırlanıyor. Yasak Elma'da Doğan'ın sağ kolu Çetin'in diziye dönmesi de öğrenilene göre olaylı olacak ve seyirci yine entirkaya doyacak