Pandemi herkese çok yaradı. Pandemi başladığı zamandan beri pek çok ünlü isim evlenme kararı aldı.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!
Pandemi herkese çok yaradı. Pandemi başladığı zamandan beri pek çok ünlü isim evlenme kararı aldı. Birçok ünlü evlenme kararı alıp evlenirken birçok kişi de çocuk sahibi olmaya karar verdi. Koronavirüs adeta insanları aile olmaya itti diyebiliriz. Aile olmaya başlayan ünlülere bir yenisi daha eklendi. Fox TV ekranlarının sevilen dizilerinden olan ve Pazar akşamları izleyicisi ile buluşan Yasak Elma dizisinden ard arda evlilik haberleri gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Yasak Elma dizisinde yer alan Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade ve yine aynı dizide yer alan sevgilisi evlenme kararı aldı. Yasak Elma'nın Şahika'sı olan Nesrin Cavadzade ve Yasak Elma'nın iş insanı olan Kerim karakterine hayat veren Gökhan Alkan evlenme kararı aldı. Bu iki ünlü ismin yanı sıra yine aynı dizide yer almış bir oyuncu da bir süredir beraber olduğu kız arkadaşı ile evlenme kararı aldı. Yasak Elma dizisinde Çağatay karakterine hayat veren Berk Oktay, kendisi gibi oyuncu olan Yıldız Çağrı Atiksoy ile evlenme kararı aldı. Başarılı oyuncu Berk Oktay kız arkadaşı Yıldız Çağrı Atiksoy'a evlenme teklifi etti. Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy evleniyor !Berk Oktay Kimdir ?

Başarılı oyuncu Berk Oktay, 28 Ekim 1982 yılında Ankara'da doğmuştur. Berk Oktay hem model hem de oyuncudur. Yakışıklı sanatçı 2000- 2006 yılları arasında modellik yapmıştır. Sonrasında modellik kariyerine yurt dışında devam etme kararı almıştır. Berk Oktay 2007 yılında oyunculuk kariyerine başlamıştır. Oynadığı Tatlı Bela Fadime dizisi ile tanınmıştır. Akasya Durağı'nda da oynamıştır. Akasya Durağı'nın ardından Kanal D'de yayınlanan yılların dizisi olan Arka Sokaklar da yer aldı. Arka Sokaklar'da bir süre yer alan Berk Oktay, Atv'de yayınlanan Alev Alev dizisi ile oyunculuk kariyerine devam etti. Star TV'de yayınlanan Benim Hala Umudum Var adlı dizide de yer almıştır. Benim Hala Umudum Var adlı dizide Hakan karakterine hayat vermiştir. Aşktan Kaçılmaz dizisinde de yer almıştır. Yakışıklı oyuncu İlişki Durumu: Karışık adlı dizide Can Tekin karakteri ile asıl ününü kazanmıştır. Fox TV'de Savaşçı dizisinde başrol oynadıktan sonra Yasak Elma dizisinde Çağatay karakterine hayat vermiştir. Berk Oktay'ın boyu 191'dir.Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir ?

Şimdilerde adı Berk Oktay ile anılan ve evlenecek olan güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy'un kim olduğu araştırılmaya başlandı. Güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy, 1 Nisan 1986 yılında İzmir'de doğmuştur. Yıldız Çağrı Atiksoy, iki yıl İzmir Ege Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi almıştır. Sonrasında kendisini oyunculuk alanında daha fazla geliştirmek isteyen sanatçı daha sonra oyunculuk eğitimine Müjdat Gezen Sanat Merkezi 'nde devam etmiştir. Yıldız Çağrı Atiksoy birçok dizide yer almıştır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisindeki Berrin Akarsu karakteri ile üne kavuşmuştur. Yıldız Çağrı Atiksoy'un boyu 176'dır.