Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma'ya nazar değdi. Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı Yasak Elme dizisinde Eda Ece diziden zorunlu olarak ayrıldı.

Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma'ya nazar değdi. Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı Yasak Elme dizisinde Eda Ece diziden zorunlu olarak ayrıldı. Eda Ece hayranlarına kötü haber. Bir süre setlerde olmayacak!  Dizinin en büyük başarı nedenlerinden biri olan Eda Ece'ni  yerine gelecek isim ise şaşkınlık yarattı. Yıldız karakteri ile sosyal medyada her sahnesi viral olan Eda Ece'siz Yasak Elma nasıl olacak merak konusu oldu.

Başrollerimde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisinde koronavirüs paniği yaşanmıştı. Başrol Eda Ece ve setten 3 kişi daha Koronavirüse yakalandığı açıklanmıştı. Yasak Elma set durunca yapım şirketi çözüm buldu. Bomba ismin diziye girişini erkene aldılar.

Fox'un Pazartesi akşamları yayınlanan entrika ve mizah dolu dizisi Yasak Elma setinde koronavirüs salgını bulaştı. Eda Ece ve setten 3 kişinin koronavirüse yakalandı. Setin planlanandan daha fazla uzun süre duracağı öğrenilince Eda Ece'nin yerini dolduracak bir karakter diziye dahil edildi.

EDA ECE SETLERDEN BİR SÜRE UZAK KALACAK

Eda Ece'nin canlandırdığı Yıldız karakteri internette fenomen olmuş ve çok beğenilmişti. Ancak Eda Ece'ye nazar değdi. Yıldız severlere kötü bir haber daha geldi. Yıldız karakteri bir süre setlere dönmeyecek!

Yıldız, Şahika ve Ender karakterlerinin diyalogları ile Pazartesi akşamları reyting rekorları kıran dizide muhteşem 3'lü bozuldu. Eda Ece'nin koronavirüs olması sonrası bir süre setlerden ayrılacağı öğrenildi. Dizide Yıldız karakterinin yokluğunu aratmamak için isim arayışına girildi.

Şahika ve Ender'e bir süre eşlik edecek kişinin kim olacağı merak ediliyordu. Kulislerde ser verip sır vermeyen isimler Eda Ece'nin bir süre sette olmayacağını ve setin devam edeceğini söyledi. Yerine konuk gelecek isim için ise büyük bomba dediler.YILDIZ SAHNELERİ SENARYODAN ÇIKARILDI

Yasak Elma'nın senaryosunda zorunlu değişiklik yapıldı. Yasak Elma senaryosundan Eda Ece'nin canlandırdığı Yıldız karakterlerinin sahneleri çıkarıldı. O sahneler yerine ise bomba isimin canlandıracağı yeni karakterin sahneleri eklendi.

SELİN CİĞERCİ EDA ECE'Yİ ARATMAYACAK!

Ancak kulislerde ki iddialara göre bu isim geçen sezonda diziyle ilgili olarak ismi geçen Selin Ciğerci! Geçtiğimiz sene Yasak Elma oyuncuları Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade ve dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt ile bir araya gelen Selin Ciğerci, Eda Ece'nin olmadığı bölümlerde boy göstererek Yıldız'ın yokluğunu aratmamaya çalışacak.

Selin Ciğerci'nin Yasak Elma'da yer alacağı daha önce de yazılmıştı. Eda Ece'nin yokluğunda Selin Ciğerci'ye yer verilmesinin basında yer alarak Yıldız'ın yokluğunu hissettirmeyeceği düşünüldü.

Selin Ciğerci bir süre Yasak Elma'da konuk oyuncu olarak ekranlara gelecek. Selin Ciğerci'nin Şahika ve Ender sahneleri şimdiden heyecanlandırdı.SELİN CİĞERCİ KALICI OLUR MU?

Fox Tv ekranlarında Pazartesi ekranlara gelen ve 4 sezondur devam eden Yasak Elma dizisi ilk sezonlardan çok farklı olarak ekranlara gelmeye başlamış ve yeni hali çok daha beğeni toplamıştı.

Birbirinden cesur kadınların entrika savaşını gösteren dizide özellikle Şahika, Ender ve Yıldız karakterlerinin diyalogları sosyal medyada viral olmaya devam ediyor.

Dizide Nesrin Cavadzade konuk oyuncu olarak girmiş ve Şahika karakteri büyük beğeni toplayarak dizinin başrollerinden biri olmuştu.  Selin Ciğerci'nin de dizide kalıcı mı olacağı merakla bekleniyor.

Geçtiğimiz sezon diziden Talat Bulut, Gökhan Alkan ve Barış Kılıç gibi 3 erkek başrol ayrılmış ve dizi "tamamen kadınların eline geçti" yorumlarıyla sosyal medyada çok konuşulmuştu.