Yasak Elma final yapıyor! FOX TV kararını verdi! Yasak Elma 110. bölüm fragmanı şok ayrılıklar

Yasak Elma final yapıyor! FOX TV sevilen dizisi Yasak Elma sezon finali yaparak ekran macerasını erken sonlandırıyor. Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Yasak Elma 110. bölüm fragmanı

Dizi Haberleri 08.05.2021 - 20:36 08.05.2021 - 20:36 Berkay Keskin

Yasak Elma final yapıyor! FOX TV sevilen dizisi Yasak Elma sezon finali yaparak ekran macerasını erken sonlandırıyor. Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Yasak Elma 110. bölüm fragmanı şok etti! Yasak Elma ayrılıklar yaşanacak ancak sezon finali kararından sürpriz var!

Yasak Elma erken bitiyor!

Tüm diziler en az 1 ay daha ekranlara gelecekken Yasak Elma 110. bölümüyle sezon finali yapma kararı aldı. 11 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı Yasak Elma 110. bölümüyle sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Ancak Yasak Elma hayranlarına güzel haberlerde var!

Yasak elma erken başlayacak!

FOX TV Yasak Elma dizisini erken bitiriyor ancak yazın Ağustos ayı gibi ekranlara döndürecek. Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Yasak Elma hem sürpriz oyuncularla kadrosunu güçlendirirken sürpriz isimler de sezona veda edecek!

Yasak Elma 110. bölüm fragmanı Hasan Ali ayrılıyor!

Yasak Elma 110. bölüm fragmanı yayınlandı! FOX TV sevilen dizisi Yasak Elma Hasan Ali karakteri veda edecek. Hasan Ali karakterini canlandıran Erdal Özyağcılar diziye veda ediyor! Yasak Elma erken finaliyle bir de sürpriz bırakacak.

Yasak Elma Ender ayrılacak mı?

Yasak Elma 2 ay boyunca bu sorunun cevabını sorduracak. Yasak Elma Ender ayrılıyor mu? Şevval Sam diziye veda edecek mi. Sezon finali çekimlerinde Ender'le ilgili sır bırakılacak ve Ender diziye devam edip etmeeceği kararını kendi verecek!

Şevval Sam daha önce diziden çıkacaktı ancak Nesrin Cevadzade vedasıyla birlikte Yasak Elma dizisinde kalmaya devam edecek. Şu an için finalde ayrılacak isim sadece Hasan Ali karakteri olacak. 

Yasak Elma erken final kararı çok konuşulacak!

Yasak Elma dizisi Nesrin Cevadzade'nin ani ayrılığı nedeniyle erken final kararı aldı. Hem reji hem yönetim hem oyuncu ekibi bundan fazla bir şekilde etkilendi ve başka bir yol kalmadı!

Yasak Elma 110. bölüm fragmanı!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@