Yasak Elma 21 Mart Pazartesi 103. yeni bölümü  ile yayınlandı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeliz Kimdir? Ayşe Kırca Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kimin Kızı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeliz Kimdir? Ayşe Kırca Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kimin Kızı?
Yasak Elma 21 Mart Pazartesi 103. yeni bölümü  ile yayınlandı. Yayınlanan son bölümde yaşanılanlar ise izleyiciyi şok etti.  Dizi severlerin tepkisine neden olan bölüm bir rüya mı?

Yasak Elma 103. bölümde neler olmuştu?

Cansu'nun çıkardığı yangın sonrası Yıldız ve Çağatay ; Hasan Ali Kuyucu'nun evinde kilitli kalmıştı. Yıldız hastanede gözünü açtığında 5 yıl zaman atlaması şoku ile karşılaşmıştı .Cansu ile Çağatay evlenmiş , Yıldız'ın annesinden zorla Halit Can'ın velayetini almıştı.

Hasan Ali Başkan;  Sedai tarafından dolandırılarak tüm hisselerini kaptırmış ve geçimini dürüm satarak sağlamaya çalışıyordu . Şahika ise iyilik meleği olmuştu. En büyük şok ise kuşkusuz Sedai ve Ender'in evlenmiş olmasıydı.

Bu yaşanılan zaman atlaması sosyal medyada dizi severlerin tepkisine neden olurken  Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece yaptığı paylaşımla sevindiren haberi vermiş oldu :  "Rüya!"

Dizi severleri heyecanlandıran bu gelişme sonrasında dizinin 104. bölüm fragmanı merakla bekleniyordu.

Ve beklenen 104. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı !104. bölümde neler olacak?

Yıldız  güzellik uykusundan uyanacak!

Yıldız ve Çağatay yangından zarar görmeden kurtulacaklar. Midesi bulanan ve başı dönen Yıldız hamile olma ihtimali ile karşılaşacak.

Ender; Şahika ve Hasan Ali'nin ilişkilerinin iyi gitmesine artık dayanamayarak yeni planlar kurma peşinde olacak. Şahika'nın Hasan Ali'nin imkanlarından fazlası ile yararlanması, şirkette kendisinden fazla söz sahibi olması Ender'i çıldırtmaya devam ederken; yeni bir planla ortalık karışacak..

Yasak Elma 104. bölüm fragmanı!Yayınlanan fragmanda Şahika'nın Hasan Ali'yi zehirlediği görülüyor.  (Direkt akıllara bu durumda Ender'in rüyası mı? sorusunu getiriyor..) Hasan Ali'nin zehirlenerek öleceğini düşündürten fragman sonrasında Erdal Özyağcılar'ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyor. Peki Erdal Özyağcılar diziden ayrılacak mı?Erdal Özyağcılar diziye veda edecek mi?

Hasan Ali Kuyucu'nun Şahika tarafından zehirlendiği görülürken;  senaryo gereği ölerek diziye veda edeceği iddia edildi. Yapımdan herhangi bir açıklama bulunmuyor. Erdal Özyağcılar'ın diziye veda edip etmeyeceği henüz belli değil.  Fakat şu an için diziden ayrılması beklenmiyor.

Entrikaların tam gaz devam ettiği Med Yapım imzalı Yasak Elma her hafta pazartesi günleri saat 20:00'de FOX TV'de yayınlanmaya devam ediyor. Senaryosu Melis Civelek ve Zeynep Gür tarafından kaleme alınırken yönetmen koltuğunda Murat Öztürk oturuyor.