Yasak Elma hayranlarına kötü haber! Yasak Elma 90. bölüm fragmanı bekleyenlere şok! Ender ve Yıldız bırakmak istiyor

Yasak Elma dizisinde sular durulmuyor! Her pazartesi akşamı reyting rekorları kıran Yasak Elma 90. bölüm fragmanı yine yayınlanmadı.

Gündem 16.12.2020 - 13:53 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Yasak Elma dizisinde sular durulmuyor! Her pazartesi akşamı reyting rekorları kıran Yasak Elma 90. bölüm fragmanı yine yayınlanmadı. Yasak Elma hayranları dizide problemleri görüyor ancak dile getirmiyordu. Reytinglerde feci düşen Yasak Elma'dan her an final kararı geledursun, başroller seti bırakabilir.

Eda Ece ve Şevval Sam zor ikna edildi!

Muhteşem hikayesi ve muhteşem entrikalarıyla Yasak Elma 4 sezondur damga vuruyordu. Ancak tüm başrollerin ayrılması ve yeni hikaye de Berk Oktay ve Erdal Özyağcılar'ın katılması sonrası yazılan senaryo dizinin belkemiği Eda Ece ve Şevval Sam'ı kızdırdı. Bu nasıl senaryo bize arkadaşlarımız bile gülüyor diyerek acil değişiklik istedi.

Keşke Talat Bulut gitmeseydi..

Dizide Hasan Ali Kuyucu'nun kendini Ender'e beğendirme çabaları ve yaş farkı seçimiyle çok kötü bir hal aldığı, oyunculara Talat Bulut gidecek ancak Mehmet Aslantuğ gelecek sözleri hiç biri tutulmadı. Bu sebeple Yasak Elma'da radikal değişiklikler geliyor.

İlk hamle Barış Kılıç geri dönüyor!

Yasak Elma dizisinde Kaya karakterini canlandırna Barış Kılıç, ayrılanlar furyasında yerini almıştı. Ancak Ender'in biran önce Hasan Ali ile bağlantısı kalmaması isteğiyle Kaya karakteri zar zor ikna edildi. Kaya'yı canlandıran Barış Kılıç Eda Ece ve Sevval Sam'ın isteğiyle geri dönüyor.

Yasak Elma 90. bölüm fragmanı neden çıkmadı?

Yasak Elma 90. bölüm fragmanı bu kavgalar nedeniyle dizi hızlı çekilemiyor. Yasak Elma'da suların durulmadığı gelen bilgiler arasında. Ancak Yasak Elma 90. bölümüyle 21 Aralık pazartesi günü yine yayınlanacak. Yasak Elma 90. bölüm fragmanı bugün yayınlanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@