Yasak Elma hayranlarına kötü Savaşçı hayranlarına güzel haber! Son kurban o oldu, ama yeniden ekranda olacak

Yasak Elma yeni sezonu büyük merakla beklenirken bir ayrılık haberi daha geldi. Ancak bu haber Yasak Elma hayranlarını üzerken Savaşçı hayranlarını ise mutlu etti.

Dizi Haberleri 13.07.2021 - 10:18 13.07.2021 - 10:18 Volkan Arık

Yasak Elma yeni sezon izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Sezon finali bölümünde peş peşe ayrılıkların yaşandığı dizide yeni sezon öncesi de Yaprak Dökümü devam ediyor. Yeni sezona hazırlık yapan Yasak Elma'dan bir ayrılık haberi daha geldi. Şahika şokunun sonrasında bir oyuncu Daha kurban edildi ancak bu haber Savaşçı hayranlarını çok mutlu edecek.

yasak-elma-hayranlarina-kotu-savasci-hayranlarina-guzel-haber-son-kurban-o-oldu-ama-yeniden-ekra-3

Fox TV'nin bol entrikalı dizisi yasak elma Geçtiğimiz günlerde sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Sezon finalinde peş peşe ayrılıkların yaşandığı dizide ayrılık rüzgarı hala devam ediyor. Son olarak diziden Nesrin Cevadzade ayrılmış ve izleyiciler bu ayrılığa bir hayli isyan etmişti. Yeni sezonu için geri sayım başlayan yasak Elma'da sevilen bir oyuncudan daha ayrılık Haberi geldi. Alınan bilgiye göre Berk Oktay dizinin yeni sezonunda olmayacak.

yasak-elma-hayranlarina-kotu-savasci-hayranlarina-guzel-haber-son-kurban-o-oldu-ama-yeniden-ekra-1

Berk Oktay Yasak Elma'ya veda ediyor

Savaşçı dizisinin yılan hikayesine dönmesi sonrasında yakışıklı oyuncu Berk Oktay Yasak Elma'ya transfer olmuştu. Yüzbaşı Kağan Bozok karakteri ise savaşçı dizisinde şehit olmuş gibi gösterilmişti. Ancak gelen güzel haber savaşçı hayranlarını sevindirdi. Geçtiğimiz haftalarda final yaparak ekranlara veda eden savaşçı dizisinde Albay Kopuz Kılıç timinin artık Orta Asya'da görev yapacağını söyleyerek izleyicileri Bir Hayli heyecanlandırdı.

yasak-elma-hayranlarina-kotu-savasci-hayranlarina-guzel-haber-son-kurban-o-oldu-ama-yeniden-ekra-2

Savaşçı'nın eski kadrosu yeniden bir arada

Savaşçı dizisinin yeniden ekranlara döneceğini iddiaları son dönemlerde çok fazla konuşuluyordu. Gelen bilgilere göre Berk Oktay, Yasak Elma dizisinden ayrılacak ve yeniden yuvaya yani savaşçı dizisine dönecek. Elbette Savaşçı dizisinin senaryosunu nasıl kurgulanacağı herkes tarafından merak ediliyor. Çünkü Kılıç timi komutanı olan Yüzbaşı Kaan Bozok şehit olmuş ve diziye bu şekilde veda etmişti. Senaristlerin bu konuda çalışmaya devam ettiği Berk Oktay'ın kesin olarak Sarp Leventoğlu ve Murat Serezli ile başrolü paylaşacağı öne sürüldü.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@