Yasak Elma'da son dakika değişikliği yaşandı. Önce sezon finali kararı alan daha sonra ise tamamen final yapacağı duyurulan Yasak Elma yine devam dedi. Final kararı alan yapım fikir değiştirdi ve sezon finali yapılmasına karar verildi. Peki ne zaman sezo

Med Yapım imzalı, başrollerini Eda Ece, Şevval Sam , Nesrin Cavadzade , Erdal Özyağcılar ve Berk Oktay'ın paylaştığı Yasak Elma'da entrikalar tam gaz devam ediyor. Dizinin hayranlarına müjdeli haber geldi. Yapım final kararından dönerek sezon finali yapılmasına karar verdi!

Final Değil Sezon Finali!

Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi! Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi!

Yasak Elma'nın hayranlarına sevindiren haber geldi. Final değil sezon finali  yapacağı öğrenildi.

 Yayınlanan son bölümde (108) Nilperi Şahinkaya'nın canlandırdığı Cansu karakterinin  elinde silahla partiyi basması ve ateş etmesi heyacanları artırdı. Peki Yasak Elma'da kim ölecek? Diziye veda eden isim kim olacak?

Şahika Ölüyor!

3 Mayıs Pazartesi 109. yeni bölümü ile ekrana gelecek Yasak Elma'da üzen veda yaşanacak. Şahika karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade ve Cansu karakterini canlandıran Nilperi Şahinkaya diziye veda edecek. 

Sezon Finali Ne Zaman?

10 Mayıs Pazartesi 110. bölümü ile Yasak Elma sezon finali yaparak ekranlara ara verecek. 5. sezonu ile Eylül ayında yeni bölümleri ile devam edecek.