FOX TV ekranlarında kadrosunda herkesi kaybetse de reytinglerde yeni transferlerle rekorlar kıran Yasak Elma 89. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek
FOX TV ekranlarında kadrosunda herkesi kaybetse de reytinglerde yeni transferlerle rekorlar kıran Yasak Elma 89. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Her pazartesi yeni bölüm yayınlanması sonrası fragmanı ya pazartesi gecesi en geç salı gecesi çıkardı. Ancak Yasak Elma 89. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Biz de sizler için Yasak Elma 89. bölüm akıbetini araştırdık.

Hafta Sonu çekim yapamadılar..

Yasak Elma dizisi hafta sonu Sokağa Çıkma Yasağında bu hafta çekim olmadığını ve yeni bölümü yetiştirmeye çalışıldığı öğrenildi. Yasak Elma 14 Aralık 2020 pazartesi günü yayınlanacak 89. bölüm ekranlara gelmeyebilir. 5 gün içinde diziyi yetiştirmeye çalışan ekip, bu hafta yeni bölümü yetiştiremeyeceğini ancak yine de son ana kadar çalışılacağı öğrenildi.

Nesrin Cavadzade ayrılıyor!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde bir ayrılık daha yaşandı. Şahika Ekinci karakterini oynayan Nesrin Cavadzade Yasak Elma 90. bölümde diziye veda ediyor. Sevgilisi Gökhan Alkan'ın ayrılması sonrası Nesrin Cavadzade'nin kendi isteğiyle diziden ayrılmak istediği öğrenildi.

Çağatay Yıldız öpüşmeye başladı!Çağatay'ın kimi seçeceği sorusu cevap bulmuş ve şirkette Yıldız'ı seçen Çağatay, aşkta da Yıldız'ı seçti. Yasak Elma 89. bölümde Yıldız ve Çağatay aşkına izleyici doyacak. Hem Çağatay hem Yıldız yakınlaşması ve aşkı gözleri doyuracak.

Şahika gidişi kendi belirledi!

Şahika, Mert ile arasında yaşadıkları ve Mert'in eline sürdüğünü söylemesi ardından yaptıkları şok etti. Mert çok zor bir durumda bırakan Şahika diziden ayrılmadan Mert'i temize çıkaracak.

Mesajı kim yolladı!

Halit'in ölümü halen aydınlatılamadı ve bir kişi mesaj gönderdi. Mesajı gönderen kişi hem Şahika, hem Ender hem de Yıldız'ı zorda bıraksa da ölüm Şahika üzerine kalıyor ve Şahika veda etmesiyle temize çıkıyor.