Yasak Elma da Eda Ece karıştırıldı. Yasak Elma isim benzerliği sonrasında Yıldız ölecek dense de Yasak Elma Hİlal'i Ece Özdikici kısa sürede veda edeceği ortaya çıktı

Yasak Elma'da muammalar alıyor başını gidiyor. Yasak Elma Doğan'ın evleneceği kadın Ya Yasak Elma Yıldız'ı Eda Ece  ya da avukatı YAsak Elma Hilal'i olacakken, Doğan'ın tercihi sonrasında biri veda edecek.

Yasak Elma yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. Entrikaları ile ünlü YAsak Elma dizisi yeni bölümde Doğan'ın Yıldız'ı bulmak için çıldırmış hali aslında Yıldoğ hayranlarını mutlu etmişken Yasak ELma Yeni bölümünde avukat Hilal'in planları çabaları karşılıksız  kalacak gibi duruyor. 

Yasak Elma yeni bölüm özetinde karşımıza çıkan detaylarda ise geçtiğimiz hafta Yıldız ölecek mi sorusu sorulurken, bu bölümde Yıldız sanki adeta küllerinden doğacak. 

TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı! TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı!

Med Yapım imzası ile 6. sezonuna giriş yapan ve reytinglerde geçtiğimiz dönemlere ait bir çok dzinin final yapmasına rağmen üst sıralara oynayan Dallasvari dizi Yasak Elma 152. bölümü çok konuşulacak. Yasak Elma yeni bölümde Doğan kükreyecek ve Yıldız'ı kurtaracak. 

Yasak Elma yeni bölüm FOX TV ekranlarındaki dikkatleri üzerine toplayacak. Ve güncel gelişmeler de araştırılacak. 

Yasak Elma yeni sezonda diziye avukat karakteri ile dahil olan Yasak Elma Hilal'i hiç de sevilmeyen bir karakter olarak karşımıza çıkarken adeta kendini Doğan'a yamamak için elinden gelen kötülüğü yapmakta.

Ancak Yasak ELma Hilal mi? Yasak Elma Yıldız mi Yasak Elma dizisinden ayrılacak? diye sorarsanız. Karşımıza Yasak Elma dizisinin konuk karakeri olan Avukat Hilal'e yakında veda edeceğiz. Yasak Elma Hilal karakteri ile karşımıza çıkan Ece Özdikici kısa sürede diziye veda edecek. 

Yasak Elma yeni bölümü ile bu akşam FOX TV ekranlarında olacak.