Yasak Elma yeni bölümü sonrasında Önümüzdeki bölümleri itibarıyla Yaprak Dökümü yaşanacağı geçtiğimiz haftalardan itibaren gündemin en çok konuşulan konusu olmuştu.   Öyle ki yasak Elma'da arka arkaya patlayan bombalar da 5 oyuncunun birden diziden aynı a

Ömer Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Hangi Kanalda? Ne Zaman Başlıyor? Ömer Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Hangi Kanalda? Ne Zaman Başlıyor?
Yasak Elma yeni bölümü sonrasında Önümüzdeki bölümleri itibarıyla Yaprak Dökümü yaşanacağı geçtiğimiz haftalardan itibaren gündemin en çok konuşulan konusu olmuştu.  Öyle ki yasak Elma'da arka arkaya patlayan bombalar da 5 oyuncunun birden diziden aynı anda ayrılacağı söylenirken Yasak Elma ayrılan oyuncular ve Yasak Elma yeni oyuncular çok merakla araştırılmaya başlanmıştı.

Diğer dizilere kafa tutmaya devam edecek


Pazartesi Akşamları çukur ile adeta kafa kafaya savaşan Yasak Elma'da dallasa dönen hikaye, yine yaprak dökümüne dönen sonlar ile adeta küllerinden doğacağa benziyor. Özellikle de herkesin neredeyse başrol olduğu yasak Elma dizisi ayrılan oyuncuları da başrol oyuncuları olmakta . Ancak yasak Elma'da Argun Holding'in sahibi , Şahika Ender ve Yıldız'ın ex aşkı oyunları ve intikamları ile meşhur olan Halit Argun'un diziden ayrılması diziye final yapılacağı iddialarını ortaya atarken , Siz bir de ayrılan oyuncuların yanı sıra diziye dahil olan yeni oyunculara bir bakın deriz.


Kim nasıl veda edecek


Ender'in Halit ile evlenmesi eski kocası Kaya'nın da sonunu getirmiştir. Bunu hazmedemeyen Kaya çok uzaklara gidecektir. Zaten Yiğit ve lila da yurtdışına kaçıp orada evlenme ve yaşama kararı alırken , keriminde Yıldız aşkı sebebiyle uzaklara açacağı bildirildi.

Kimilerinin ölerek kimin elini Acılarına dayanamayıp uzaklara giderek diziye veda ettiği senaryolar sonrasında geriye sadece Yıldız Ender ve Şahika üçlüsü kalırken , birbirlerine olan savaşları adeta iyice kızışacak tır. Öte yandan Önümüzdeki haftalarda yasak elma Çağatay karakteri de medyapım tarafından açıklanırken Savaşçı dizisinin başrol oyuncusu olan Berk Oktay'ın Yasak Elma dizisinde Çağatay karakterine Hayat vereceği belirlendi. Şu sıralar yasak Elma ile alakalı depremler bitmek bilmiyor.


Yoksa acı son mu hazırlanıyor?


Final mi yapacak_ oyuncular neden ayrılıyor? yeni oyuncular kimler ? Yasak Elma'da İşler neden karışıyor? gibi sorular ile diziye severek izleyenler adeta cebelleşirken dizinin yapımcısı medyapım bambaşka bir karakter ile de alakalı açıklama yapmış bulunmakta. Hep erkek oyuncuların ayrılması diziye tekrardan erkek oyuncu gireceğini kesinleştirilmişken Beni Affet dizisinden Kemal Kozan karakteriyle karşımıza çıkan Mert altınışık'ın da diziye  katıldığı sinyallere şu sıralar verilmekte . Ancak Yasak Elma Dallas hikayesine dahil olan Mert Altınışık ın hangi karakter ile karşımıza çıkacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.


Hele bir de şu isme bakın


Hele ki bir de diziye Erdal Özyağcılar'ın kadroya ekleneceğini söylersek Eminniz ki tüm izleyenler şok olacaktır. Birkaç bölüm sonra Yasak Elma'yı asla Bu haliyle göremeyeceksiniz . Yani Yasak Elma'da Yaprak Dökümü sonrasında gidenler aranmayacak gelenler ise herkesi şok etmeye devam edecek. Çağatay karakterinin yanı sıra Mert Altınışık ve Erdal Özyağcılar'ın Dizide hangi karaktere Can vereceğini belirlenmesi akabinde ilk olarak sizlerle paylaşacağız. Yasak Elma'nın ikinci baharını hoş geldiniz...