Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadaza'nin başrollerinde yer aldığı Yasak Elma dizisi karakterleri! Yasak Elma yeni katılan oyuncuların isimleri? Yasak Elma oyuncuları? Yasak Elma konusu ne? Yasak Elma dizisi nerede çekiliyor? Yasak Elma dizisi Yıldız ger

Kamu Bankaları Borçlarınızı Kapatacak! 80 bin TL'lik Borç Kapatma Kredisi Verilecek! Kamu Bankaları Borçlarınızı Kapatacak! 80 bin TL'lik Borç Kapatma Kredisi Verilecek!
Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadaza'nin başrollerinde yer aldığı Yasak Elma dizisi karakterleri! Yasak Elma yeni katılan oyuncuların isimleri? Yasak Elma oyuncuları? Yasak Elma konusu ne? Yasak Elma dizisi nerede çekiliyor? Yasak Elma dizisi Yıldız gerçek sevgilisi kim? Yasak Elma giden oyuncular?

Yasak elma dizisi 2018 yılından beri ekranlara gelmeye devam ediyor. Uzun zamandır en çok izlenen yapımlardan biri olan dizi sıkı bir takipçi kitlesine sahiptir. Özellikle dizi hakkında en fazla merak edilen konulardan biri de Yasak elma dizisi oyuncuları ve konusu olarak ön plana çıkıyor. Dizinin takipçileri dizinin oyuncu kadrosunda kimlerin olduğunu ve diziye kimlerin dahil olacağını merak ediyor. Bu soruların cevabını almak için yazımızı okumaya devam etmeniz yeterlidir.

Yasak Elma Konusu


Yasak Elma dizisi ilk sezondan farklı olarak ilerlemektedir. Yasak Elma'nın şimdiki bölümlerinde Halit'ten kalan şirketin hisselerini birbirlerinden almak için Yıldız, Şahika, Ender ve Hasan Ali'nin entrika dolu bolca mizahi soslu maceralarını izlemekteyiz.

Yasak Elma İlk Sezon Konusu ise şöyle; Zeynep ve Yıldız birbirlerine son derece düşkün olan ancak karakterleri farklı iki kardeştir. Yıldız’ın hayatı Ender Argun’la tanıştığında tamamen değişir. Ender Yıldız’ı kocasından kurtulmak için kullanmaya karar vermiştir ve Yıldız’a yaşamının fırsatı olacak bir teklif sunar. Yıldız’ın hayatında bunlar olup biterken, Zeynep’in çalışmış olduğu firma ise Alihan tarafından satın alınır. Alihan son derece zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan arasında bulunan zıtlıklara rağmen ilişkileri kısa süre içinde iyi bir etkileşime sahip olur. Zeynep’in bilmediği durum ise Alihan’ın Halit’in ortağı olduğudur. Yıldız’ın bundan sonra alacağı karar sadece kendisini değil Zeynep’i de yakından ilgilendirecektir.Dizideki Kaya karakteri iyi bir ailenin çocuğudur. Hayatı boyunca mütevazi bir duruşa sahip olmuştur. Elindekiyle yetinmesini her zaman bilir. Ender ise tam bir cemiyet kadını olup sosyetik tanımının sözlükteki karşılığı halindedir. Gençliğinin ve güzelliğinin zirvede olduğu zamanda çapkın bir iş adamının yanında sekreter olarak çalışmaya başlar. Yıllardır kurduğu zenginlik hayaline Halit’ten hamile kalarak ulaşır. Bu sayede istediği paraya ve güce sahip olmuştur.

Yasak Elma Oyuncuları


Yasak elma dizisi birbirinden yıldız oyunları bünyesinde bulundurmasıyla dikkat çekicidir. Dizinin oyuncu kadrosu her geçen gün güçlendirilmeye devam ediyor. Bu bakımdan ilerleyen zamanlarda kadroya kimlerin dahil olacağı merak edilen konular arasına giriş yapmış durumda.

Yasak elma oyuncuları ise Şevval Sam, Erdal Özyağcılar, Eda Ece, Berk Oktay, Şafak Pekdemir, Melisa Doğu, Rutkay Ayıköz, Nilperi Şahinkaya, Barış Aytaç ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu’dur.