Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleriyle pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay ve Erdal Özyağcılar'ın paylaştığı Yasak Elma 15 Mart Pazartesi akşamı 102.

Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleriyle pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay ve Erdal Özyağcılar'ın paylaştığı Yasak Elma 15 Mart Pazartesi akşamı 102. bölümüyle ekranlara gelecek. Yasak Elma yeni bölüm fragmanında Mahmut'un yerde yatması, Şahika'nın sapasağlam olması kafaları karıştırdı. Diziyi izleyenler Yasak Elma Mahmut neden öldü? Mert Altınışık niçin diziden ayrılıyor? sorularına yanıt aramaya başladı. Yasak Elma Mahmut ile ilgili detayları haberimizde derledik...

Yasak Elma Mahmut ölecek mi?


Yasak Elma dizisinde geçtiğimiz hafta; Hasan Ali, Ender'in Mahmut'a dikkat et sözlerinden işkillendi. Bunun ardından Sadi ile plan yapan Hasan Ali, bir sadakat testi yaptı. Mahmut'a Şahika'yı öldürmesini söyledi. Başkan'a karşı mahcup olan Mahmut ise vicdan azabından da Şahika'dan da kurtulmak için onu yok etmeyi seçti. Simsiyah giyinen Mahmut, evde sadece Zehra varken Şahika'ya saldırdı. Ancak Yasak Elma 102. bölüm fragmanından anladığımıza göre Mahmut ölecek. Tahminlerimize göre;  Zehra aşağıya indiğinde Mahmut, Şahika'yı boğmak üzere olacak. Tabi Zehra, antidepresanların etkisinde olsa da yaptığı hamleyle Şahika'nın işini kolaylaştıracak. Böylece Şahika da Mahmut'tan kurtulacak. Ancak Mahmut ölmüş olacak. Peki Yasak Elma Mahmut neden ayrılıyor? Mert Altınışık niçin veda edecek?


Yasak Elma Mahmut neden ayrılıyor?


Yasak Elma dizisinde Mahmut'un, Başkan Hasan Ali'ye ihanetten vazgeçmesi ve Şahika'nın onu kullanmış olmasıyla senaryodaki yeri de bitti. Böylece Mahmut ile ilgili anlatılacak bir konu ya da detay kalmadı. Bu nedenle Mahmut, senaryo gereği ölerek diziden ayrıldı. Böylece Yasak Elma Mahmut'a hayat veren Mert Altın Işık da diziden çıktı.

Mert Altınışık Yasak Elma dizisinden neden çıktı?


Öte yandan Mahmut'un yani Mert Altınışık'ın, Yasak Elma'dan ayrılma nedeni de yeni bir diziye başlaması da olabilir. Çünkü Mert Altınışık, Show TV'de yayınlanan Arıza dizisinin kadrosuna dahil oldu. Mert Altınışık, Arıza 26. bölüm itibariyle Arıza dizisinde Ali Rıza'ya yardım edecek. Peki Mert Altınışık kimdir, kaç yaşında, evli mi? Mert Altınışık dizileri ne


Mert Altınışık kim? Evli mi? Mert Altınışık dizileri


Beni Affet dizisiyle ünlenen Mert Altınışık, 14 Mayıs 1986 yılında Bursa’da doğmuştur. 34 yaşındaki Mert Altınışık, Bursa’da doğup büyümüştür. Mert Altınışık memleketi olan Bursa’da eğitim ve öğretimini tamamlamıştır. Yasak Elma’nın Mahmut’u Mert Altınışık, Bursa Uludağ Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Özellikle tiyatro ile ilgilenen ve pek çok tiyatro oyununda yer alan Mert Altınışık’ın en uzun soluklu dizisi ise Beni Affet olmuştur. Günlük dizi olan Beni Affet dizisinde Kemal karakterine hayat vermiştir. Sonrasında Hercai dizisinde de rol alan Mert Altınışık, bir süredir de Yasak Elma dizisinde Mahmut karakterini oynuyordu. Başarılı oyuncu Mert Altınışık son dönemlerin popüler olmaya başlayan isimlerinden biri oldu. Yakışıklı oyuncu Mert Altınışık, Arıza dizisinde oynayacak.

Mert Altınışık’ın özel hayatı da sık sık soruluyor. Mert Altınışık evli mi değil mi merak ediliyor. Mert Altınışık, evli değildir ve çocuğu da yoktur. Mert Altınışık’ın boyu 1.87 metredir.