Her hafta Pazartesi günü FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma adlı dizide ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor. Bu sezonun belki de en çok oyuncu değiştiren dizisi olan Yasak Elma'dan bir ayrılık haberi daha geldi.

Arka Sokaklar'ın Mesut'u Yeni Dizisinde Başrol Oynayacak! Şevket Çoruh Hangi Diziye Katıldı? Arka Sokaklar'ın Mesut'u Yeni Dizisinde Başrol Oynayacak! Şevket Çoruh Hangi Diziye Katıldı?
Her hafta Pazartesi günü FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma adlı dizide ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor. Bu sezonun belki de en çok oyuncu değiştiren dizisi olan Yasak Elma'dan bir ayrılık haberi daha geldi. Başrollerinde Eda Ece, Nesrin Cavadzade ve Şevval Sam gibi çok sayıda başarılı oyuncunun yer aldığı Yasak Elma dizisinin başrol dahil pek çok oyuncusu, bu sezon değişti. Adeta baştan aşağı kadro yenileyen Yasak Elma, senaryo değişikliğinden dolayı bir oyuncusunu daha uğurluyor. Yasak Elma dizisinde Mert karakterine hayat veren başarılı oyuncu diziden çıkıyor. İzleyenler Yasak Elma Mert'in neden diziden çıktığını, neden ayrıldığını araştırmaya başladı. Yasak Elma Mert neden diziden ayrılıyor, niye çıkıyor soruları sorulmaya başlandı. Can Nergis neden Yasak Elma'dan ayrılıyor? Yasak Elma Mert neden diziden çıkıyor?

Bu sezon sayısız oyuncu değiştiren Yasak Elma'da ayrılık rüzgarları esmeye devam ediyor. Diziden sürekli bir oyuncunun çıkması ve buna bağlı olarak diziye yeni oyuncu girmesi izleyenleri şaşırtmaya başladı. İzleyenlerin dikkatini, ilgisi çekmek ve ekranlarda tutmak için yapılan bu oyuncu değişiklikleri, Yasak Elma'da fazlasıyla olmaya başladı. İzleyenler bir gördüğü oyuncuyu bir daha göremiyor. Her hafta yapılan değişikliklere bir yenisinin daha ekleneceğini açıklayan Yasak Elma, yakışıklı bir erkek oyuncusu ile yollarını ayırmaya karar verdi. Yasak Elma'da verilen ayrılık kararından sonra diziden Mert karakterinin çıkacağı resmen duyuruldu. Yasak Elma'da Mert karakterine hayat veren başarılı ve yakışıklı oyuncu Can Nergis'in neden diziden ayrılacağı, asıl ayrılık sebebi ise merak ediliyor. Peki, Can Nergis neden Yasak Elma'dan çıkıyor?Yasak Elma Mert Diziden Ayrılıyor!

36 yaşındaki başarılı oyuncu Can Nergis'in hayat verdiği Yasak Elma Mert karakteri, diziden ayrılıyor. Mert'in Yasak Elma oyuncu kadrosundan neden çıkarıldığı merak ediliyor. Diziden gelen son açıklamalara göre senaristin senaryo değiştirmesinden kaynaklı bir durumdan dolayı Yasak Elma'dan Mert karakteri çıkacak. Bu karar ile birlikte önümüzdeki bölümlerde Mert, diziden çıkıyor. Mert karakterine hayat veren Can Nergis, başka projelerle görüşmeye başladı bile.

Can Nergis Neden Yasak Elma'dan Ayrılıyor?

Can Nergis, Yasak Elma'da Mert karakterine hayat veriyor. Yasak Elma'da Mert karakteri izleyenlerin sevdiği ve beğendiği karakterlerden biridir. Sevilen karakterlerden olan Mert'in diziden çıkarılmasıyla izleyenler, Can Nergis'in neden diziden ayrıldığını araştırmaya başladı. Can Nergis'in Yasak Elma'dan ayrılma sebebinin senarist olduğu belirtildi. Yasak Elma senaryosunu yazan senarist, izlenme oranlarını arttırabilmek ve dizinin dinamiğini korumak için senaryo değişikliği yaptı. Yapılan senaryo değişikliği sonrasında ise Yasak Elma Mert diziden ayrılıyor.Can Nergis Kimdir?

Yasak Elma'da Mert karakterine hayat veren başarılı erkek oyuncu Can Nergis, Yasak Elma'dan ayrılacağını duyurdu. Yasak Elma'nın Mert'i Can Nergis diziden çıkacak. İzleyenler Can Nergis'in kim olduğunu araştırmaya başladı. Can Nergis, 27 Mayıs 1985 yılında İstanbul'da doğmuştur. 36 yaşında olan Can Nergis İstanbulludur. Türkiye'de lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için Londra'ya gitmiştir. Yurt dışında üniversite eğitimini tamamladıktan sonra teyzesi Neslihan Yargıcı’nın destek olmasıyla Can Nergis, Tayland’a gitmiştir ve orada modellik yapmıştır. 8 sene Tayland'da modellik yaptıktan sonra Türkiye'ye geri dönmüştür.


Türkiye'ye döndükten sonra bir lokanta açan Can Nergis sonrasında bu lokantasını kapatmış ve oyunculuğa başlamıştır. Can Nergis'in ilk dizisi "Her Şeye Rağmen" olmuştur. Sonrasında Arka Sokaklar’daki Onur karakteri ile ünlenen Can Nergis, Yasak Elma dizisinde Mert karakterine hayat vermeye başlamıştır. Can Nergis'in evli olup olmadığı, sevgilisi olup olmadığı merak ediliyor. Can Nergis evlidir. 2017 yılında yabancı eşi Jelena Milosavljević ile evlenen Can Nergis mutlu bir evlilik yaşamaktadır.  Sırp model Jelena Milosavljević ile evli olan Can Nergis'in 1 çocuğu vardır. Can Nergis'in boyu 1.89 metredir.