Yasak Elma Mert neden yok? Can Nergis nerede? Diziden ayrıldı mı her yerde aranmaya başladı. Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu'nun paylaştığı Yasak Elma tüm entrikasıyla ekranlara

Yasak Elma Mert neden yok? Can Nergis nerede? Diziden ayrıldı mı her yerde aranmaya başladı. Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu'nun paylaştığı Yasak Elma tüm entrikasıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Son olarak hisselerini uğruna başta Hasan Ali olmak üzere herkese büyük bir oyun oynayan Ender ve Şahika, nikah da büyük bir oyun oynadı. Ender ile nikah masasına oturduğunu zanneden Hasan Ali, öldürdüğünü sandığı Şahika ile evlenerek hayatının şokunu yaşamıştır. Bundan sonra Hasan Ali için sıkıntılı günlerin başlayacağının sinyallerinin verildiği Yasak Elma dizisinde bir ayrılık yaşanacak.


Can Nergis Yasak Elma'dan ayrılacak mı?


Diziye geçtiğimiz sezon Mert rolüyle katılan Can Nergis, Yasak Elma'ya veda edecek. Diziden henüz neden ayrılacağı belli olmayan Can Nergis, tahminlere göre Kerim'in ardından senaristin kurbanı oldu. Öte yandan bir diğer veda sebebi de Mert karakterinin çevirdiği dolapların Ender, Şahika ve Yıldız üçlüsü kadar güçlü olmaması...

Yasak Elma Mert kimdir?


Halit'in kızı Zehra ile evlenen Mert, oldukça hırslı bir adamdır. Zehra ile sadece parası için evlenen ve herkesten gizlediği oğlu için bunları yapan Mert, para için her şeyi yapabilecek bir pozisyondadır. Ancak son bölümde Zehra'yı işlemesi sonuç vermiş ve doğum günü hediyesi olarak hisselerin yönetimini üzerine almıştır.


Can Nergis kimdir? Hangi dizilerde oynadı


Can Nergis, 27 Mayıs 1985 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamlayan Can Nergis, üniversite eğitimi için İngiltere'nin başkenti Londra'ya gitti.

Daha sonra Uzak Doğu'ya giden Can Nergis Çin ve Tayland'da modellik yapmış, Tayland'da 8 yıl kalmış ve burada bir restoran açmıştır.

2011 yılında Türkiye'ye dönen Can Nergis, "Herşeye Rağmen" adlı dizi ile televizyon dünyasına adım attı. 2014 yılında "Paşa Gönlüm" adlı dizide rol alan genç oyuncu esas çıkışını Arka Sokaklar'da canlandırdığı rolle yakaladı. Ünlü oyuncu son olarak 2018'de ekranlara gelen 'Börü' dizisinde rol aldı.

Can Nergis'in Oynadığı Diziler

  • Yasak Elma / Mert / 2020

  • Börü / Tolga Erlik / 2018

  • Anne / Ali Arhan / 2016-2017

  • Tatlı İntikam / Tolga / 2016

  • Arka Sokaklar / Onur / 2014-2015

  • Maral: En Güzel Hikayem / Yiğit / 2014-2015

  • Paşa Gönlüm / Fikret / 2014

  • Dila Hanım / İhsan / 2012

  • Her şeye Rağmen / Mehmet Demir / 2011