Yasak Elma 15 Mart Pazartesi akşamı 102. bölümüyle ekranlara geldi.

Camdaki Kız'dan Artarda Aşk İtirafı Geldi! Magazin'in Yeni Bombası Feyyaz Şerifoğlu İtirafı Oldu! Camdaki Kız'dan Artarda Aşk İtirafı Geldi! Magazin'in Yeni Bombası Feyyaz Şerifoğlu İtirafı Oldu!
Yasak Elma 15 Mart Pazartesi akşamı 102. bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade ve Erdal Özyağcılar'ın paylaştığı Yasak Elma son bölüme yeni bir oyuncu daha katıldı. Hasan Ali'nin Adana'dan kan kardeşi Ömer, İstanbul'a geldi. Kuyucu ailesinin evine yerleşen Ömer gelir gelmez Şahika'dan etkilendi. Tüm bu gelişmelerin ardından Yasak Elma Ömer kimdir? Emre Dinler boyu kaç? Emre Dinler oynadığı diziler neler aranmaya başladı.

Yasak Elma Ömer kimdir?


Hasan Ali’nin Adana’dan bir arkadaşının oğludur. Serseri bir tip ile öne çıkan rol aslında Şahika’dan etkilendi. İlerleyen bölümlerde aralarında ne olup olmayacağını izleyip göreceğiz. Dizide Ömer karakterine son olarak soL yanım dizisinin oyuncularından Emre Dinler oynuyor. Peki Emre Dinler boyu kaç? Emre Dinler oynadığı diziler neler

Emre Dinler Kimdir?Emre Dinler oynadığı diziler  • Söz

  • Gülperi

  • Sol Yanım

  • Yasak ElmaYasak Elma Yıldız diziden ayrılıyor mu?


Öte yadan Yasak Elma 102. bölüm sonunda; Yıldız ile Çağatay'ın arasını düzeltmek isteyen Şahika ve Hasan Ali plan yaptı. Herkesi evden yollayan Şahika, kendileri de dışarı çıkarken Çağatay ile Yıldız'ı odaya kitledi. Cansu ise kaybedecek bir şeyi olmamasının farkında olarak Hasan Ali'nin evine gitti. Bir bidon benzini eve döken Cansu, çakmağı çaktı. Evde alevler yükselirken odada sıkışıp kalan Yıldız ile Çağatay, dumanların içinde kalarak bayıldı. Bunun ardından Yasak Elma Yıldız diziden ayrılıyor mu? Çağatay diziden çıkacak mı merak konusu oldu.

Yasak Elma Çağatay diziden ayrılacak mı?


Tabii ki Yıldız ve Çağatay Yasak Elma dizisinde ayrılmayacak. Ancak TV100'ün haberine göre; Yasak Elma'da önümüzdeki hafta senaryoda zaman atlaması yaşanacak. Beş yıl ileriye gidilecek dizide Yıldız, yangın sonrası komaya girecek. Tam beş yıl uyuyan Yıldız, uyandığında kocası Çağatay, Cansu ile evlenmiş hatta oğlu Halitcan bile ona anne diyor olacak.