FOX TV ekranların sevilen dizisi Yasak Elma'da sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Yayınlandığı pazartesi akşamları zirveyi gören ancak senaryo da yapılan hatalarla teker teker reytinglerini kaybeden Yasak Elma'dan sürprizler bitmiyor.

FOX TV ekranların sevilen dizisi Yasak Elma'da sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Yayınlandığı pazartesi akşamları zirveyi gören ancak senaryo da yapılan hatalarla teker teker reytinglerini kaybeden Yasak Elma'dan sürprizler bitmiyor. Yasak Elma dizisinde Talat Bulut ve Barış Kılıç geri dönüyor.

Yasak Elma'da büyük sürpriz!

Yasak Elma dizisinde öldüğü gösterilen ayrılan Talat Bulut ve anlaşmalar nedeniyle ayrılan Barış Kılıç, Yasak Elma dizisine geri dönüyor. Yasak Elma'da Yasak Elma dizisinde Ender ve Yıldız aşkları ve entrikalarıyla meşhurdu. Ancak Hasan Ali Kuyucu ve Çağatay Kuyucu tek aşk Yasak Elma dizisinde tek aşk dönemi ismine bile karşı geliyor. Bu sebeple Yasak Elma'dan ayrılan ünlü isimler geri dönüyor. Barış Kılıç karakteri Ender için, Talat Bulut karakteri Yıldız için geri dönüyor.

Barış Kılıç hızlı, Talat bulut zor ikna edildi!

Yeni dizi hazırlığında olan Talat Bulut, kendisine bir çok defa haksızlık yapılan Yasak Elma'da zor da olsa yapımcının ısrarlarıyla dönme işlemini kabul etti. Talat Bulut sevilen dizisi de haftaya, Barış Kılıç diziye bu hafta veda ediyor.

Yasak Elma Halit yaşıyor mu!

Yasak Elma dizisinde Halit yaşıyor! Halit'in yaşadığının ilk sinyalini bu hafta Ender karakteri Yıldız'ı arayarak önce takip edildiğini hemen ardından Halit'i gördüğünü ifade edecek.

Yasak Elma sezon sonu fragmanlarında Talat Bulut karakterinin olduğu bu sezon final bile olsa da Halit'siz bölümleri hayranları da istememişti. Hayranları kısa dönemde Talat Bulut karakterinin daha güçlenerek dönüp, daha sonra çöküş dönemini izleyecek.

Yasak Elma her pazartesi FOX TV'de.