Yasak Elma Şahika öldü mü? Yasak Elma Şahika ölecek mi sorusu bu akşamdan itibaren çok sorulacağa benziyor Geçtiğimiz haftalarda gerçek hayattaki sevgilisi Kerim karakterinin diziden ayrılması sonrasında Yasak Elma Şahika diziden ayrılacak,  Yasak Elma Şa

Eda Ece'nin Sevgilisiyle Olan Videosunu Milyonlar İzledi! Aşkından Öpmeye Doyamadı! Eda Ece'nin Sevgilisiyle Olan Videosunu Milyonlar İzledi! Aşkından Öpmeye Doyamadı!
Yasak Elma Şahika öldü mü? Yasak Elma Şahika ölecek mi sorusu bu akşamdan itibaren çok sorulacağa benziyor Geçtiğimiz haftalarda gerçek hayattaki sevgilisi Kerim karakterinin diziden ayrılması sonrasında Yasak Elma Şahika diziden ayrılacak,  Yasak Elma Şahika ölecek haberleri gündeme çıkmış iken Yasak Elma Şahika sı Nesrin Cavadzade hakkında ortaya diziden ayrılıyor iddiaları da açılmış bulunmakta. Yasak Elma yeni bölüm fragmanında karşımıza çıkan detayda Hasan Ali'nin şahika'ya zehirli şalgamlı su içerdiği ve sonrasında da Şahika'nın bayılması ile birlikte öldü sözü fragmana damgasını vururken bu fragman da Hasan Ali'nin ''denize atın''cümlesi de bir o kadar merak konusu oldu acaba yasak elma Şahika gerçekten öldü mü?

Yasak Elma Şahika'sı Nesrin Cavadzade ayrılık iddialarını cevapladı. Her hafta izleyiciyi şaşırtma yolunda tam sürat ilerleyen Yasak Elma dizisinde ayrılıklara doyulmadı. Yasak Elma ayrılan 5 karakterden sonra sırada Şahika'ya geldi. Yılanlığı ile meşhur Şahika'da ayrılık kervanında ön sırada alacak. Yasak Elma Şahika ölecek mi sorusunu soran izleyici artık entrikaları kimin yapacağını da merak ediyor. Ancak bilinen bir gerçek var ki Yasak Elma Şahika ölecek ve Yasak Elma da bakalım nasıl bir devir başlayacak. Yasak Elma çöküş dönemine mi girecek. Yasak Elma Şahika hakkında ortaya atılan  Yasak Elma'dan ayrılacak iddiaları sonrasında herkes Yasak Elma Şahika diziden ayrılacak mı Yasak Elma Şahika diziden ne zaman ayrılacak? sorularını sormaya başladı. Gözler açıklama yapması için Nesrin Cavadzade'ye çevrilmişken, bu soru ile birlikte Yasak Elma final mi yapacak da dedirtti.

Yasak elma dizisinin yılanı şahika Adetten kötülükleri ile herkesin korkulu rüyası olmaktaydı. Nesrin Cavadzade Yasak Elma'dan ayrılıyor mu ? sorusunun cevabı Dün sosyal medya ortamında ortaya atılanYasak Elma Şahika sı Nesrin Cavadzade yasak elma'dan ayrılıyor iddialarının konuşturması sonrasında araştırılırken, yaklaşık bir 10 bölüm sonra diziden ayrılacağı iddia edildi.

Peki Nesrin Cavadzade Yasak Elma'dan neden ayrılıyordu.  TV ekranlarında 3. Sezonu ile bir çok ayrılıklara imzasını atan ve sonrasında da yepyeni karakterler ile ikinci baharını yaşıyor dedirten yasak elma dizisinde bir ayrılık daha yaşanacak. Ne kadar kötü bir karakter olsa da Nesrin Cavadzade Yasak Elma'dan ayrılıyor iddiaları herkesi çok üzeceğe benziyor. Her ne kadar kötü bir karakter olarak Yasak Elma dizisinde Şahika karakteri ile karşımıza Nesrin Cavadzade çıksa da, gerek güzelliğe gerekse de giyimi ile Herkesin dikinde peleseng olan bir isim olmakta.

Geçtiğimiz haftalarda 4başrol oyuncusunun Yasak Elma dizisinden ayrılması sonrasında Berk Oktay ve Erdal Özyağcılar Düşen reytingleri tekrar toparlayacağa benzemekte iken dizinin gidişatında nasıl olacağı iddialarından çok Nesrin cavadzadenin diziden ayrılması reytingleri tökezleteceğe benziyor

Ancak öyle ki geçtiğimiz haftalarda Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan arasında bir aşk başlamış Ve bunu da sosyal medya adresinden ilk açıklayan isim Nesrin Cavadzade olmuştu. Bilindiği üzere Nesrin Cavadzade öncesinde Gökhan Alkan geçtiğimiz haftalarda diziden ayrılmıştı .ikiliden Nesrin Cavadzade yasak elma'dan ayrılacak mı sorusunun yanıtı ile alakalı Henüz bir açıklama yapılmadı.