Başrollerini Nesrin Cavadzade, Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Gülenay Kalkan Ünlüoğlu ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı Yasak Elma setinde Korona virüs şoku yaşandı. Eda Ece ve 3 set çalışanının Korona virüs testi pozitif çıktı !

Koronavirüs salgını yayılmaya devam ederken dizi setlerine de sıçradı. Alınan her türlü önlemlere rağmen dizi setlerinde de vakalar yayılım gösteriyor. Son günlerde Eda Ece rahatsızlığını dile getiriyordu. Güzel oyuncu sette bir fotoğrafını paylaşarak "Donuyorum anlasana" yazmıştı. Bugün test yaptıran ve durumu kötü olan başarılı oyuncunun Korona virüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Eda Ece'nin testinin pozitif çıkmasının ardından set ekibinde çalışan 3 kişinin daha Korona virüs testinin pozitif çıktığı bildirildi. Eda Ece'nin evinde karantinada olduğu  ve tedaviye de hemen başladığı öğrenildi. Yasak Elma setindeki diğer oyuncuların durumu ise merak edilmeye başlandı. Yasak Elma oyuncuların test yaptırması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Erdal Özyağcılar ise aşı yaptırmıştı. Şimdilik Eda Ece ve 3 set çalışanının testi pozitif çıktı.

Yasak Elma setinde Korona virüs paniği yaşanırken diziye ara verilip verilmeyeceği ise merak konusu oldu. Bu durumun oyuncuların test sonuçlarına göre karar verilmesi bekleniyor. Konu ile ilgili gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.