Yasak Elma Sezon Finali Bölümü Tepki Çeken Sahne ve Ayrılık! Şahika'dan Sonra Bir Ayrılık Daha!

FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma dün yayınlanan sezon finali bölümü ile ekranlara bir süreliğine veda etti. Ancak finaldeki o sahne ve yaşanılacak ayrılık büyük tartışma yarattı!

Dizi Haberleri 11.05.2021 - 12:05 11.05.2021 - 12:06 Ece Sahan

Eda Ece ve Şevval Sam'ın başrollerinde yer aldığı Yasak Elma dizisi ekranlara veda etti. Panik olmayın sadece sezon finali yaptı. Ancak dizinin sezon finali bölümü eleştirilerilerin odağında yer aldı! Dizinin hayranları sezon finali bölümünü eleştirirken, o sahne de tartışma yarattı!

Geçtiğimiz bölümlerde dizinin fenomen karkateri Şahika'nın diziden alel acele çıkarılması tepki görürken Nesrin Cavadzade'siz Yasak Elma sezon finali yaptı. Ancak bu sezon finali tam bir hayal kırıklığı yarattı. Seyirciler ise bu duruma büyük tepki gösterip final bu sefer yakındır dedi.

Yasak Elma hayranları sosyal medya da yapımcıya tepkilerini sürdürürken bölüm sonu sahnesine büyük tartışma konusu oldu. Son sahne ise tepkilerin odağında yer aldı. 

Nesrin Cavadzade'nin diziden çıkarılması büyük tepki yaratmışken, yayınlanan sezon finali bölümünün sezon finaline yakışmayacak derecede durağan olması eleştirileri beraberinde getirdi. Sadece son sahnede ki hafif bir şaşkınlık sahnesi olan bölüm sonu eleştirilerin odağındaydı. 

Eleştiriler devam ederken dizinin son sahnesi ise tepki aldı.

Yasak Elma yayınlanan dün ki  bölümüyle tatil arası verdi. Ancak dizinin sezon finali geçer not alamadı. Ender ve Yıldız, Hasan Ali'ye oyun yaparken, Hasan Ali durumu anlayarak onlara oyun yaptığı sırada oyuna düşenin kendisi olduğu görüldü. Ancak dizinin son sahnesinde seyirciyi merakta bırakmak başarıldı. Hasan Ali, Ender ve Yıldız'ın kaldığı odada bomba patladı. 

BOMBAYI PATLATAN ŞAHİKA MI?

Seyircinin aklında şimdi 3 ay boyunca o bombayı kimin patlattığı merakı yerleştirildi. Yasak Elma hayranları Şahika'nın geri döndüğü heyecanı ile bir sezon dönüşü hayal ederken, diziye yeni bir Şahika'nın katılacağı iddiaları da konuşulmaya devam ediyor. 

Bomba sahnesi ise tepkilerin odağında yer aldı. Dizideki bomba efekti sosyal medayda alay konusu oldu. Yıldız, Ender ve Hasan Ali'nin aydınlatılmış yüzleri sosyal medyada "Türk dizilerine efekt kullanılması yasaklansın" yorumları ile paylaşıldı. Daha öncede Teşkilat dizisinde ki helikopter sahnesi büyük alay konusu olmuştu.

BİR ÖLÜM DAHA MI? DİZİDEN KİM AYRILACAK?

Dizinin son sahnesinde patlayan bombadan bir veda mı gelecek sorusu da gümdeme geldi. Şevval Sam'ın diziden çıkacağı haberleri yeni sezonda mı gerçekleşecek? Eda Ece'nin yayınladığı Instagram hikayesindeki cümle de yeni sezonda olmayacağının işareti olarak algılandı. 

Kuliste konuşulanlara göre Yasak Elma'nın gelecek sezon final yapacağı bu nedenle Eda Ece'nin dijital platformda yeni bir diziyle el sıkışmak istediği öğrenildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@