Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu gün doğdu! Aşkın Tarifi ve Maraşlı bitti!

Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu dizisine gün doğdu! Pazartesi akşamları reyting savaşları kazanan Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu dizileri oldu! Aşkın Tarafi dizisi ilk bölümde çakıldı.

Dizi Haberleri 08.06.2021 - 11:55 08.06.2021 - 11:55 Berkay Keskin

Sezon başında Maraşlı, Sefirin Kızı, Uyanış Büyük Selçuklu, Yasak Elma ve Çukur gibi reyting rekorları kıran diziyle başlayan pazartesi günleri Kağıt Ev ve Aşkın Tarifi dizileriyle rekor kırmıştı. Ancak pazartesi gelen haberler Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu gün doğdurdu.

Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu kazandı!

Pazartesi akşamları Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu olmadığı gün Kağıt Ev ve Çukur final yaptı. İki büyük dizi olmadığı gün Aşkın Tarifi ve Maraşlı alacağı reyting herşeye bedeldi. Özellikle gelecek sezon reytingleri erken final yapan diziler için kötü olabiliyor. Ancak ne Maraşlı ve Aşkın Tarifi pazartesi reytinglerde yüz güldürmedi. Çukur'un olmayacağı pazartesi tüm reytingler Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu dizine kaldı.

Aşkın Tarifi tutmadı, erken biter..

Aşkın Tarifi 1. bölüm reytingleri sınıfta kaldı. 3 reytingi geçemeyen dizi total ab ve abc 10 sıralarda yer aldı. Yasak elma ve Uyanış yokken bu reytingleri alan Aşkın Tarifi Eylül'ü görme ihtimali yok. Aşkın Tarafi 3-5 bölüm yayınlanarak ekran macerasını tamamlar ve biter.

Maraşlı yine olmadı!

Masumiyet, Uyanış ve Yasak Elma olmadığı günde Maraşlı yine sınıfta kaldı. Hikayeyi değiştiren MAraşlı dizisine ATV bir çok şans veriyor ancak Maraşlı neredeyse Aşkın Tarifi ile aynı reytingleri aldı. Maraşlı dizisinde ümidi olan kimsenin ümidi kalmadı. Maraşlı belirlendiği gibi Temmuzun ikinci haftası final yapacak.

Üç Kuruş gelecek..

İçerde ve Çukur hayranları pazartesi günü yine dizisi olacak. Üç Kuruş dizisi muhteşem kadrosuyla yine pazartesi gelecek. Sefirin Kızı, Maraşlı, Aşkın Tarifi, Kağıt Ev ve Masumiyet gibi dizilerin sonu olan pazartesi günü yine dizi koyan yanacak. Çünkü Yasak ELma ve Uyanış Büyük Selçuklu reyting rekorları kırıyor. Bunun yanına Çukur yerine Üç Kuruş dizisi de gelecek ve reyting 3 dizi gelecek.

Sezon finali yapan Yasak Elma ve Uyanış Selçuklu dizisi yine en çok kazanan yapım oldu. Uyanış için Barış Arduç'lu bir risk olsa da yine tutması kesin gözüyle bakılıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@