Yasak Elma bitti mi? FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi final mi yaptı? Yasak Elma dizisi ne zaman başlayacak? FOX TV ekranlarında Yasak Elma dizisi Koronavirüs nedeniyle ekranlara gelmeyecek. Hayranları Yasak Elma dizisi akıbeti merak ediyor. Yasak Elma bitti mi final mi yaptı ne zaman yeni bölümler başlayacak sizler için derledik.Yasak Elma neden yok?FOX TV ekranlarında 30 Mart 2020 Pazartesi günü Yasak Elma yayınlanmayacak. Yasak Elma ekranlarda olacak ancak yeni bölüm değil. Yasak Elma dizisnin bugün yeni bölümü olmayacak. Ekranlarda Koronavirüs nedeniyle en çok üzülen dizilerden biri Yasak Elma. Karşısında Çukur ve Sefirin Kızı varken yüksek reyting alarak hepsine meydan okuyan, yeni sezonda Serenay Sarıkaya söylentileriyle Yasak Elma tam gaz serüven devam edecekken Corona engeline takıldı.Yasak Elma yeni bölüm ne zaman?Geçtiğimiz hafta son kez ekranlara gelen Yasak Elma 30 mart 2020 pazartesi günü yeni bölümü yayınlanmayacak. Başrollerden Eda Ece'nin seti çok hızlı şekilde dursun kararı takdir topladı ve yapım ekranlara belirsiz bir süre ara verdi. Yasak Elma bu sezon devam edecek mi sezon finali mi yapacak belli değil.Yasak Elma biter mi? Final olur mu?

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek


Yasak Elma dizisi ekranlarında yeni sezon onayı alan ilk dizi. Yasak Elma Eylül 2020'de yeni sezonuyla ekranlarda olacak. Yasak Elma sezon finali yapsa bile final yapmayacak diziler arasında. Yasak Elma dizisi serüveni kaldığı yerden devam edecek!Yasak Elma ekranlara ne zaman dönecek? Yasak Elma yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?Hem kanaldan hem yapım şirketinden aldığımız bilgilere göre Yasak Elma seti eylül 2020'den önce dönmeyecek. Bu sezon yeni çekimler olmayacak gibi görünüyor. Ancak dizi seti tamamen dağılmış durumda. Bu sebeple tamamen Koronavirüs geçmeden dizi sete çıkmayacak. Bu da Eylül 2020'de yeni bölüm ancak yetişeceğini gösteriyor.


Editör: İlan35