Berk Oktay Yasak Elma dizisiin yeni oyuncusu seçildi. Berk Oktay Yasak Elma da Çağatay karakterine hayat verecek.

Berk Oktay Yasak Elma dizisiin yeni oyuncusu seçildi. Berk Oktay Yasak Elma da Çağatay karakterine hayat verecek. Peki Yasak Ela ayrılan oyuncular kimler? Yasak Elma yeni oyuncular kimler... Yasak Elma'da adetler Ayrılık Tufanı kopmak tayken şu sıralar Yasak Elma ayrılan oyuncular sorusundan daha çok Yasak Elma yeni oyuncular merakla araştırılıyor. Yasak Elma Halit Argun karakteriyle karşımıza çıkan Talat Bulut'un başlattığı Ayrılık Tufanına Kerim rolünü canlandıran Gökhan Alkan, Kaya rolüne hayat veren Barış Kılıç, Lila karakterini canlandıran Buse kahraman ve Yiğit karakterini canlandıran Doğaç Yıldız da olmuştu .Ancak adeta başrol oyuncusu olan 5 isim Yasak Elma ayrılan oyuncular arasında yerine alırken Bir de madalyonun öteki yüzü olan yasak Elma yeni dahil olan oyuncular araması da çok merakla yapılıyor

Kulağımıza fısıldadılar


Bilindiği üzere geçtiğimiz sene Talat Bulut'un sadece iddia çerçevesinde yayınlanan taciz olayı sonrasında da ayrılacağı söylenmişti. Ancak Diziye devam eden Talat Bulut reytinglere adeta doyurmuştu. Peki Talat Bulut ile diğer dört oyuncunun diziden ayrılması sonrasında dizinin akıbetinin ne olacağı şu sıralar belirlenmezken diziye çok ünlü bir ismin dahil olacağına geçtiğimiz gün sizlere kulağımıza gelen bilgiler doğrultusunda paylaşmıştık.

O isim çok konuşulmuştu


Ve İşte o isim Berk Oktay 4 sezondur Fox TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinin oyuncusu olan Berk Oktay Yasak Elma dizisi ile resmen El sıkıştı . Yasak Elma'da ayrılan oyuncular yerine  dahil olan oyuncuların kadrosu medyapım tarafından gün gün duyurulurken Berk Oktay'ın yasak elma dizisine dahil olması sonrasında Yasak Elma sevenler sevinirken Savaşçı dizisine merakla bekleyenler ise bşr o kadar üzüldü.

Berk Oktay Savaşçı'dan transfer oldu


Yasak elma oyuncu kadrosuna dahil olduğu açıklanan Berk Oktay yasak elma dizisinde Çağatay rolü ile karşımıza çıkacağı belirlendi . şu sıralar yasak elma Çağatay karakteri herkesin ilgi odağı olmuş iken nasıl bir karakter olduğu da merakla bekleniyor. Ayrıca Savaşçı dizisinde Kağan Bozok karakteriyle karşımıza çıkan Berk Oktay da sosyal medya adresinden yaptığı paylaşımda Savaşçı dizisinin artık kendisi için final olduğunu belirtirken dizi hakkında şu yorumlarda bulundu.