Fox Tv'nin sevilen dizisi Yasak Elma'da yine ayrılıklar yaşanacak. Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade'nin başrollerinde olduğu diziye son olarak Gülenay Kalkan, Erdal Özyağcılar, Nil Peri Şahinkaya ve Berk Oktay dahil olmuştu. Ancak dizinin kadro yine vedalaşmaya gitti. Diziye geldiği gibi veda ediyor.

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma'da uzun zamandır yaşanmayan ayrılıklar yeniden başladı. Geçtiğimiz aylarda sezon ortasında dizinin başrol oyuncularından Talat Bulut, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan'ı gönderen Yasak Elma'da yeniden ayrılık yaşandı.

Diziye bu sezon dahil edilen Gülenay Kalkan, Erdal Özyağcılar, Nil Peri Şahinkaya ve Berk Oktay henüz seyirciler tarafından eski oyuncular kadar benimsenmese de başarılı oyunculukları ile alkış almaya devam ediyor. Ancak yapım şirketi diziden ayrılık duyurarak seyirciyi şaşırttı.

Diziye bu sezon Gökhan Alkan ile dahil edilen Can Nergis, diziden ayrıldı. Yapım şirketi ayrılığı sosyal medya hesabından duyurdu. Can Negis, Gökhan Alkan ile diziye dahil edilmiş ancak daha sonra Gökhan Alkan diziden gönderilirken Can Nergis ile devam kararı anılmıştı. Ancak işler değişti. Can Nergis'de diziden gönderildi.

Peki Mert karakterine hayat veren Can Nergis diziden nasıl ayrılacak? Şahika mı zehirleyecek yoksa Hasan Ali Bey'in kurbanı mı olacak?

MERT ÖLECEK Mİ?

Zehra ile evlenerek daha çok rol alacağı düşünülen Can Nergis için işler beklenildiği gibi gitmedi. Son bölümlerde oldukça az yer verilen Can Nergis'in de bileti kesildi. Peki Can Nergis diziden nasıl çıkacak?

Yasal Elma'da Mert karakterine hayat veren Can Nergis'in diziden nasıl ayrılacağına dair bilgi verilmedi. Son bölümde Mert'in en sonunda yıllarca uğraşmasına değmiş ve Zehra'dan şirketin hislerini almıştı. Mert, hisseleri alır almaz Hasan Ali'ye kendine göstermişti.

Ancak Mert'in bu hamlesi kendisine yaramadı. Mert, Hasan Ali tarafından mı yoksa dizinin kadrolu katili Şahika tarafından mı yok edilecek merak konusu.

ŞAHİKA MI ÖLDÜRECEK, HASAN ALİ Mİ?

Sosyal medyada Mert'in hissesini Hasan Ali'ye geçireceği ne çok konuşulan senaryolardan biri. En son Şahika ve Ender'in oyununa gelerek hisselerini kaybeden Hasan Ali'nin bir şekilde Mert'in elindeki hisseleri alacağı iddia edildi. Ancak Mert kendisi şantaj ile mi gidecek yoksa Hasan Ali yada Şahika'nın kurbanı mı olacak bilinmiyor. Mert'in geçtiğimiz bölümler de herkesten sakladığı bir oğlu olduğu gösterilmişti. Mert'in gidiş sebebi oğlu ile şantaj yapılması mı olacak gelecek bölümde belli olacak.